Gwiazdy

Naturalna Edyta Górniak. Gwiazda pokazała zdjęcie bez makijażu

Gwiazdy


Edytę Górniak znamy z nienagannych stylizacji i pięknego wyglądu. Tym razem gwiazda postawiła na naturalność. 47-letnia piosenkarka opublikowała zdjęcie bez makijażu… i wygląda pięknie!

Edyta Górniak bez makijażu

Piosenkarka przebywa teraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje nad swoją nową płytą. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu, zaraz przed położeniem się spać.

Dla was dzień dobry, dla mnie dobranoc

- napisała, nawiązując do różnic czasowych.

Fani są zachwyceni. Zaczęli porównywać polską gwiazdę do amerykańskiej piosenkarki Seleny Gomez. W komentarzach piszą, ze Górniak powinna chodzić tylko bez makijażu, bo jest przepiękna.

Cudo to za mało❣️ BOGINI

Jesteś taka piękna zewnętrznie i wewnętrznie

Wspaniała! Dobrej nocy kochana

Praca i odpoczynek

Edyta Górniak w Stanach Zjednoczonych nie tylko pracuje, ale stara się także odpocząć. Na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazała, że stara się odnaleźć spokój ducha.

Uwalniam. I odcinam. Niech odejdzie wszystko, co było dla mnie niekorzystne i bolesne. Amen

Piosenkarka okazuje wdzięczność za wszystko co ma. Cieszy się z życia i docenia je. Zwiedza też Stany Zjednoczone i odkrywa nowe miejsca, którymi się zachwyca. Życzymy zatem owocnego czasu – zarówno dla pracy i dla ducha.

30-lecie pracy artystycznej

W tym roku przypada 30-lecie pracy artystycznej Edyty Górniak. Artystka przyznała, że chciałaby zrobić piękne podsumowanie wszystkiego, co działo się do tej pory w jej wokalnej karierze. Chciałaby wspólnie z fanami, którzy razem z nią dorastali, ponownie przeżyć niesamowite chwile.

Niesamowite, nie wiem, kiedy to zleciało. Całe szczęście moi fani zapisują moją pracę, bo naprawdę połowę to myślę, że nie pamiętam, co zrobiłam. Bardzo trudno będzie zrobić taką pigułkę tych najlepszych, najważniejszych rzeczy. Żeby zrobić piękne podsumowanie

Zobacz wideo: Edyta Górniak o miłości... nie tylko do muzyki

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości