Gwiazdy

Edyta Bartosiewicz pokazała zdjęcie z młodości. Tak wyglądała w wieku 22 lat

Gwiazdy

Aktualizacja:
Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz opublikowała czarno-białą fotografię sprzed 33 lat. "Marzyłam, że kiedyś zagram na prawdziwej scenie" – wspomina. I jak widać, marzenia się spełniają!

Edyta Bartosiewicz w mediach społecznościowych zamieściła sentymentalny post. Pokazała czarno-biały portret z 1987 roku. Miała wówczas 22 lata. I tak widzimy młodziutką kobietę z posągową twarzą, która odważnie patrzy w kierunku obiektywu.

To zdjęcie zostało zrobione w Londynie w 1987 roku. Plątałam się wtedy po mieście z gitarą i marzyłam, że kiedyś zagram na prawdziwej scenie

- napisała artystka.

Edyta Bartosiewicz - kariera

To właśnie na tamten okres przypadają początki jej kariery. Związała się wówczas z zespołem Staff, który następnie przekształcił się w Holloee Poloy. Jej postać świetnie obrazuje, że warto uwierzyć w marzenia. Wokalistka ciężko pracowała, by osiągnąć sukces. W latach 90. postawiła na solową karierę. I warto było! W 1992 roku ukazał się pierwszy album – "Love", a dwa lata później "Sen", który uzyskał status trzykrotnej platyny. Sprzedał się w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy.

Jest laureatką wielu nagród, fani pokochali ją również za duet z Krzysztofem Krawczykiem i utwory: "Opowieść" i "Trudno tak... (razem być nam ze sobą)...". W maju z kolei zaskoczyła wszystkich, wydając album "Ten moment". W produkcji towarzyszył jej znany tandem producencki, Bodek Pezda i Sławomir "Dżabi" Leniart.

Edyta Bartosiewicz ma grono fanów

W styczniu wokalistka świętowała 55 urodziny. Teraz udostępniając post sprzed 33 lat, zrobiła fanom niemałą niespodziankę. W zamian zasypali ją komplementami. Niektórzy wyliczali, ile mieli wtedy lat, gdy Bartosiewicz debiutowała.

Ta sama twarz. Nic się nie zmieniasz Edytko, choć w głowie dużo więcej doświadczeń. Uwielbiam!

Rok wtedy miałem

Piękna kobieta

Jedna z fanek Bartosiewicz napisała pod postem: "I ten jej, spojrzenia pełen wiary blask...". Słowa te pochodzą z utworu "Niewinność". Trzeba przyznać, że w punkt odnoszą się do portretu piosenkarki.

Zobacz wideo: Bartosiewicz wróciła na dobre

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości