Gwiazdy

Ed Sheeran wraca z muzycznej „emerytury”? Brytyjski wokalista pracuje nad nowymi utworami

Gwiazdy

Kilka miesięcy temu Ed Sheeran oznajmił, że chce zrobić sobie przerwę od branży muzycznej. Teraz okazuje się, że pracuje nad nowymi utworami z południowoafrykańskim wokalistą Jeremym Loopsem. To dobra wiadomość dla fanów brytyjskiego piosenkarza.

Ed Sheeran i Jeremy Loops

Ed Sheeran planował przerwę w muzycznej karierze. Teraz okazuje się, że piosenkarz pracuje nad nowymi utworami z południowoafrykańskim wokalistą Jeremym Loopsem.

Szlifowaliśmy przez cały dzień kilka różnych piosenek. Ed pisze je bardzo szybko, pracuje płynnie i sprawnie. Może śpiewać z kim chce, więc jest w tym coś pięknego, że chciał pracować ze mną

- stwierdził Jeremy Loops.

Ich wspólne muzykowanie zaczęło się podobno już przed pandemią. Ed Sheeran na razie nie skomentował tej współpracy.

Ed Sheeran - kariera

Ed Sheeran urodził się w 1991 r. Jest brytyjskim piosenkarzem, autorem tekstów, gitarzystą, producentem muzycznym i aktorem. Jego albumy pobiły światowe rekordy sprzedaży. Jest czterokrotnym laureatem Grammy i pięciokrotnym zdobywcą BRIT Awards. Został też odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego. Na swoim koncie ma takie hity jak: „Shape of You ”, „Castle on Hill”, „Perfect” , „Thinking Out Loud" czy „I See Fire” , który został wykorzystany w ekranizacji „Hobbit: Pustkowie Smauga ”. W grudniu 2019 roku opublikował oświadczenie, w którym oznajmił, iż robi kolejną przerwę w karierze.

Ed Sheeran - majątek

Ed Sheeran został w ubiegłym roku ogłoszony artystą dekady. Jego majątek szacuje się na około 200 mln funtów. Artysta posiada również 27 nieruchomości, których łączna wartość to 57 mln funtów. Znaczna część posiadłości znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii.

Zobacz też:

Ed Sheeran: "Nie lubię, kiedy ludzie są smutni"

Ed Sheeran kupił domy sąsiadów, bo... narzekali na hałas

Z zaręczyn Eda Sheerana cieszą się nawet jego koty :)

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości