Gwiazdy

Dzień z Natalią Przybysz. Jak wygląda poranek piosenkarki? "Mam rytuały, które muszą się wydarzyć"

Gwiazdy

Intrygująca, zaskakująca i niezwykle zdolna. Natalię Przybysz znamy jako artystkę niepokorną. Tym razem, pokazała nam się z nieco innej strony. Jak wygląda codzienność piosenkarki?

Codzienność Natalii Przybysz

Mimo że pandemia ograniczyła w znacznym stopniu pracę artystów, Natalia Przybysz cały czas tworzy. Już niedługo ukaże się jej wyjątkowy koncert online, ze specjalnie przygotowaną scenografią i zaproszonymi gośćmi. To właśnie on stał się pretekstem do spędzenia dnia z wokalistką. Jak wygląda codzienność Natalii Przybysz?

Zawsze pracuję w domu, w większości wszystko tu się dzieje. Nagrywam w studio pod domem

- zdradziła wokalistka.

Do swojej pracy podchodzi niezwykle twórczo i skrupulatnie. - Natalia, żeby posłuchać jakiegoś utworu, pomysłu chce mieć przerwę pół godziny, odpocząć od wszystkiego co robiła i dopiero się koncentruje - powiedział Jurek Zagórski, producent, gitarzysta, a prywatnie szwagier piosenkarki.

Wybory Natalii Przybysz

Swojego dnia Natalia Przybysz nie zaczyna jednak od pracy. Porankom towarzyszą mniejsze i większe rytuały, które pozwalają jej pozytywnie się nastroić i przygotować na nowe wyzwania.

- Są składniki, które muszą się wydarzyć. Najpierw ćwiczę jogę i medytuję, potem wychodzę z psami. Spacery z psami i kontakt z lasem są bardzo dobrym podejściem do tego, co będzie się działo w ciągu dnia – stwierdziła Natalia Przybysz.

Artystka żyje bardzo świadomie. Jest weganką, przykłada dużą wagę do produktów, które wybiera i sposobu, w jaki je kupuje. Chętnie również korzysta z nowych technologii – płatności elektroniczne, na które się zdecydowała są dużo bezpieczniejsze i wygodniejsze w pandemicznym czasie, a internet pomaga artystce utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami, co pokazał w teledysku do piosenki "Kochamy się źle". Jak powstawał? Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz oświadczył się Joannie Kudzbalskiej. Co wiemy na temat wybranki jego serca?

Najsłynniejsze zakochane pary polskiego kina. Historie ich miłości mogą posłużyć za scenariusz dobrego filmu

Oszuści podający się za policjantów chcieli wyłudzić pieniądze od Dominiki Gwit. "Ci ludzie są bezwzględni"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości