Gwiazdy

Kępka i Kozłowska przyjaźnią się od 15 lat. Jaki mają przepis na udaną relację? "To polega na akceptacji, a nie na wbijaniu szpili"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W mediach społecznościowych mamy ich setki, ale w życiu prywatnym niewielu. Niektórzy mogą policzyć swoich prawdziwych przyjaciół na palcach u jednej ręki. Ci najbliżsi idą z nami ramię w ramię przez życie i można na nich polegać na dobre i na złe. Z okazji Dnia Przyjaciela Katarzyna Kępka i Justyna Kozłowska w programie Dzień Dobry TVN opowiedziały o swojej pięknej relacji.

Katarzyna Kępka i Justyna Kozłowska przyjaźnią się od 15 lat

Kasia i Justyna przed laty poznały się w pracy, były prezenterkami kanału muzycznego VIVA Polska. Gdy Kozłowska dołączyła do zespołu prowadzących, czuła się zagubiona. Dzięki Kępce, udało się jej odnaleźć.

- Policzyłyśmy dokładnie dzisiaj, to było 15 lat temu. Poznałyśmy się w pracy. Ja byłam tzw. świeżakiem, który pojawił się w telewizji VIVA Polska i myślę, że gdyby nie Katarzyna, to byłoby mi strasznie ciężko odnaleźć się w tym szalonym świecie telewizji, bo dość szybko okazało się, że moje wyobrażenia o telewizji są nieco inne. Katarzyna troszeczkę prowadziła mnie za rękę i to owocuje 15-letnią już przyjaźnią - powiedziała Justyna Kozłowska w Dzień Dobry TVN.

Ewa Drzyzga zauważyła, że dziś to już prawdziwa rzadkość, by znaleźć w pracy przyjaciela, na którego można liczyć. Kasia Kępka przyznała jej rację. - Kiedyś mam wrażenie to zupełnie inaczej wyglądało. To nie były jeszcze czasy korporacji, to nie były czasy rywalizacji. Wtedy nasza stacja była taką familią, my się wszyscy bardzo mocno razem trzymaliśmy. Jeśli nam na kimś zależało, to musiał zostać w ekipie i musieliśmy sobie wszyscy wspólnie pomagać - podkreśliła Kępka.

Wzajemnie się wspierają i podziwiają

Kasia i Justyna polubiły się w pracy i dzięki temu zaprzyjaźniły w życiu prywatnym. Od kiedy obie są mamami, mają jeszcze więcej wspólnych tematów do rozmów. Justyna Kozłowska powiedziała, za co najbardziej podziwia swoją przyjaciółkę.

- Kluczowe chyba w każdej przyjaźni jest to, żeby się wspierać bez względu na wszystko i ja jestem pełna podziwu, szacunku i uznania, że Kępka dalej ma siłę, motywację, żeby zmieniać siebie na lepsze i wszystkich dookoła - zachwalała Justyna.

Katarzyna również zaczęła wymieniać zalety koleżanki. - Jestem pełna szacunku, że można mieć czwórkę dzieciaków-rozrabiaków, a mimo to znaleźć czas na swoje rzeczy, realizować się, pracować zawodowo i jeszcze mieć chwilę na babski wywiad - podkreśliła Kępka.

W przyjaźni jest miejsce na krytykę?

Ewa Drzyzga zapytała Kępkę i Kozłowską, czy pozwalają sobie na słowa krytyki wobec siebie, na zwracanie uwagi?

- Jest na to miejsce w przyjaźni, ale na razie puste - powiedziała Kępka. - Przyjaźń polega na akceptacji, wzajemnej inspiracji i zwracaniu uwagi, ale nie wbijaniu szpili. Obie chcemy, by druga lepiej działała, fajnie się czuła, emanowała superenergią - powiedziała Kasia.

Zobacz także:

Johnny Depp kończy 58 lat. Jak zmieniał się mistrz filmowych metamorfoz?

"Hotel Paradise 3". Basia i Krystian uprawiali seks, ale tylko ona została skrytykowana. "Szkoda, że widzowie to tak odbierają"

Pfizer zaczyna testy szczepionki na niemowlakach. Również w Polsce

Autor: Justyna Piąsta

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości