Gwiazdy

Dzień Dziadka i Babci w rodzinie Millerów. Zdjęcia z rodzinnego archiwum obiegły sieć. "Tej miłości nie da się opisać"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Mateusz Grochocki/East NewsMonika Miller

Dzień Dziadka to dla Leszka Millera bardzo ważny dzień. Wszystko przez wzgląd na jego przyjacielską relację z wnuczką, Moniką Miller. Były premier podzielił się osobistymi zdjęciami z rodzinnego albumu w tym wyjątkowym dniu.

Leszek Miller na starym zdjęciu z wnuczką

Leszek Miller ma wyjątkową więź ze swoją wnuczką. Były premier Polski co rusz wspiera ją w artystycznych działaniach i pomaga rozwijać skrzydła. Niejednokrotnie też wypowiadał się na jej temat w mediach. 26-latka może liczyć na dziadka o każdej porze dnia i nocy. Miller nie omieszkał podzielić się starymi zdjęciami z fanami, na których pozuje z Moniką. Wszystko to w dniu jego święta.

- Drodzy dziadkowie, pamiętajcie, że czas ucieka… - czytamy we wpisie.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Monika Miller z dziadkiem i babcią

Monika Miller z roku na rok zyskuje na popularności w polskim show-biznesie. Początkowo znana była tylko jako wnuczka byłego premiera. Wkrótce zainteresowała media swoim wizerunkiem. Udowodniła, że ma o wiele więcej do zaoferowania niż eksponowanie ciała pokrytego tuszem.

Dzisiaj Monika jest przede wszystką artystką - piosenkarką, modelką i głosem swojego pokolenia. 26-latka ma niezwykle przyjacielską relację z dziadkiem i babcią. Teraz pokazała wspólne rodzinne zdjęcie.

- Tej miłości nie da się opisać. Dbajcie o swoich dziadków i pielęgnujcie relacje z nimi! To bardzo ważne. Babciu i Dziadku dziękuje za to, że jesteście! Kocham Was - czytamy we wpisie.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości