Gwiazdy

Dziecko znanej piosenkarki zmieniło płeć. „To była długa i ciężka droga”

Gwiazdy

Syn znanej w latach 80. i 90. piosenkarki Sade zmienił płeć. W mediach społecznościowych podziękował mamie za wsparcie. Więcej o tym wydarzeniu opowiedziała Agnieszka Jastrzębska w studiu „Dzień Dobry TVN”.

23-letnie dziecko Sade urodziło się dziewczynką. Mickaila Ila Adu ze względu na to, że źle czuła się w swoim ciele, postanowiła poddać się procesowi zmiany płci. O planach poinformowała wszystkich już w 2016 roku, jednak do ostatecznej i najważniejszej operacji doszło na początku tego roku.

Zobacz też: Joanna Krupa urodzi w luksusowej klinice. Ile będzie kosztował poród?

Izaak Adu wrócił do domu

Izaak Adu ma się już lepiej. Po kilkumiesięcznej hospitalizacji wrócił do domu. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z długim opisem, w którym podziękował mamie za wsparcie.

To była długa i ciężka droga, ale zrobiliśmy to!!! Wracamy do domu!!!! Dziękuję ci mamo za bycie przy mnie przez te ostatnie sześć miesięcy. Dziękuję ci za wspólną walkę, by stać się człowiekiem, którym jestem. Dziękuję ci za dodanie mi odwagi, kiedy było mi ciężko, za twoją miłość, którą mi dajesz. Kocham cię tak bardzo. Królowo królowych .

Dzieci gwiazd, które poddały się procesowi zmiany płci

Na zmianę płci zdecydowała się również Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dziewczynka od najmłodszych lat lepiej czuła się w męskich ubraniach i chłopięcej fryzurze. Obecnie 13-latka rozpoczęła już terapię hormonalną.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#angelinajolie #shilohjoliepitt ?

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości