Gwiazdy

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego na jednym zdjęciu. Fanka: "Po prawej widzę cztery klony"

Gwiazdy

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski opublikował niezwykle poruszającą fotografię. Lider zespołu Ich Troje wraz z dziećmi odwiedził swoją 96-letnią matkę zastępczą. To ona dała mu dużo ciepła i pierwszy prawdziwy dom.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Powszechnie wiadomo, że najmłodsze lata Michał Wiśniewski spędził w domu dziecka. Jest jednak doskonałym przykładem na to, że nawet mając trudny start w życiu, można wieść niezwykle barwne życie i odnosić sukcesy. Mimo że miał problemy z alkoholem, hazardem oraz kłopoty finansowe, stara się wyjść na prostą. Ma też bliską relację ze swoimi dziećmi: 18-letnim Xavierem, 17-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak).

Wpajam im, że ciężką pracą mogą dużo osiągnąć. Nie mówię im, że mogą wygrać fortunę w totolotka. Oczywiście to, co ja mówię, nie zawsze ma na nie przełożenie. Dzieci będą się uczyć na własnych błędach, tak jak ja to robiłem. Mają własne zdanie i ja to szanuję, ale i też mogą przyjść do mnie po poradę

- wyznał jakiś czas temu Michał Wiśniewski w rozmowie z "Faktem".

Matka zastępcza lidera Ich Troje

Teraz Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie ze wszystkimi swoimi pociechami na Instagramie. Okazuje się, że jego matka zastępcza, którą była siostra jego babci, w Dzień Niepodległości obchodziła swoje 96. urodziny. Z tej okazji wokalista odwiedził ją z czwórką dzieci i swoją rodzoną mamą.

Miałem 14 lat jak zamieszkałem z ciocią Marysią, siostrą mamy mojej mamy. Dała mi niezmiernie dużo ciepła i pierwszy "prawdziwy" dom . Skończyła w Dzień Niepodległości 96 lat! Nigdy jej tego nie zapomnę, bo i jak zapomnieć!

- napisał na Instagramie.

Owa fotografia niezwykle wzruszyła i zaskoczyła jego fanów. Obserwatorzy byli bowiem w szoku, że dzieci lidera Ich Troje już tak wyrosły. Pisali:

Jakie te Pana dzieciaki już duże

Super! Szczęśliwa rodzinka

Po prawej widzę cztery klony

Też tak uważacie?

Michał Wiśniewski o swoich dzieciach: "Oby nie wpadły w show-biznes. Ja im nie będę w tym pomagał". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości