Gwiazdy

Dwayne Johnson wraz z całą rodziną zmagał się z koronawirusem. "Była to jedna z bardziej emocjonalnych i trudnych rzeczy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dwayne Johnson zaapelował do swoich fanów o zachowanie ostrożności. "The Rock" publicznie przyznał, że zarówno on, jak i jego żona i dwójka dzieci zachorowali na COVID-19. Jak do tego doszło?

Gwiazdy zmagają się z koronawirusem

Pandemia wciąż szaleje, a do grupy zarażonych dołączają kolejne osoby. Tuż po rozpoczęciu września jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów ogłosił, że zmagał się z Covid-19. Dwayne Johnson przyznał, że zarówno u niego, jak i jego najbliższych zdiagnozowano koronawirusa. Wspomnieniami z trudnego momentu gwiazdor podzielił się w mediach społecznościowych. Na Instagramie opisał emocje, jakie towarzyszyły całej rodzinie w czasie kwarantanny oraz wystosował apel do fanów.

Muszę powiedzieć, że była to jedna z bardziej emocjonalnych i trudnych rzeczy, jakie dotąd musieliśmy przejść jako rodzina - i ja osobiście także

- napisał Dwayne Johnson.

Obecnie "The Rock" i jego bliscy czują się już dobrze. Aktor nie ukrywa jednak, że czas choroby dostarczył mu wiele strachu i niepewności. Po trudnych doświadczeniach Dwayne postanowił zwrócić uwagę fanów na odpowiednie zachowania i przestrzeganie restrykcji, które mają zapobiegać rozprzestrzenianiu się choroby. W poście podkreślił również, jak istotne jest dbanie o własne bezpieczeństwo.

Moja wiadomość do całego świata. Bądźcie zdyscyplinowani. Wzmacniajcie odporność. Dbajcie o samopoczucie. Noście maskę. Chrońcie rodzinę. Bądźcie surowi, jeśli w waszym otoczeniu gromadzą się ludzie. Myślcie pozytywnie. I dbajcie o innych ludzi. Bądźcie zdrowi, moi przyjaciele

- napisał Dwayne Johnson na Instagramie.

Jak doszło do zarażenia koronawirusem?

Czas kwarantanny wszystkim dał się we znaki. W wakacje mimo ciągłego wzrostu zachorowań ludzie powoli zaczęli wracać do normalności, spotykać się ze znajomymi i uczestniczyć w masowych imprezach. Dwayne "The Rock" Johnson zdradził, że choć zarówno on, jak i jego najbliżsi przestrzegali wszelkich zasad ostrożności, nie udało im się uchronić przed pandemią. Prawdopodobnie rodzina aktora zaraziła się koronawirusem, spotykając się z bliskimi przyjaciółmi. "The Rock" po chorobie zapowiedział, że jego rodzina będzie się teraz trzymała ostrzejszych reguł.

Podejmij zdecydowane działania i sprawdź osoby, które przychodzą do twojego domu. Jeśli wyniki ich testów będą pozytywne, trzymaj się od nich z daleka. To niektóre z rzeczy, które będziemy robić

- dodał.

Dwayne Johnson nie jest jedyną gwiazdą, u której wykryto koronawirusa. Jakiś czas temu o chorobie informowali także Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Idris Elba, Pink, Kevin Durant, Antonio Banderas, Lena Dunham.

Kevin Hart przeszedł COVID-19. Aktor zdradził, że zachorował na początku epidemii.

Zobacz także:

Monika Miller aktorką? „Miałam okazję zagrać w jednym filmie, mam nadzieję, że ujrzy światło dzienne”

Małgorzata Kożuchowska zaczyna kolejną filmową przygodę: "Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa!"

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości