Gwiazdy

Dwayne Johnson najcenniejszy dla reklamodawców na Instagramie. Ile może zarobić na jednym poście?

Gwiazdy

Cover Video/x-news

To nie Kylie Jenner jest najlepiej opłacaną na Instagramie gwiazdą. Według najnowszego zestawienia Hopper HQ tytuł ten odebrał jej hollywoodzki aktor Dwayne Johnson. Za jeden post jest w stanie zainkasować bajońską kwotę.

Dwayne Johnson najlepiej opłacaną gwiazdą na Instagramie

2020 rok przyniósł zmiany w liście gwiazd najwięcej zarabiających na Instagramie. Kylie Jenner przestała już dzierżyć palmę pierwszeństwa, a na jej miejscu znalazł się Dwayne "The Rock" Johnson, którego obecnie obserwuje 189 mln osób. Według wyliczeń agencji Hopper HQ za jeden post aktor może dostać do reklamodawców ok. 1,015 mln dolarów. Ubiegłoroczna triumfatorka zestawienia tym razem znalazła się za drugim miejscu z kwotą 986 tys. dolarów, trzecie zaś miejsce przypadło znanemu piłkarzowi. Cristiano Ronaldo na jednym poście może zarobić 889 tys. dolarów.

Dwayne Johnson najlepiej zarabiającym aktorem

Dwayne Johnson może mówić o doskonałej finansowej passie. Aktor jest nie tylko najbardziej ceniony przez reklamodawców na Instagramie, lecz także najlepiej opłacanym aktorem 2019 roku według "Forbesa". Jego zarobek z okresu między 1 czerwca 2018 a 1 czerwca 2019 wyliczono na 89,4 mln dolarów. Na tę kwotę składają się m.in. jego gaże z nadchodzących filmów "Black Adams" czy "Red Notice".

Sprawdź, jakie gwiazdy znajdują się na pozostałych miejscach zestawienia pisma.

Zobacz też:

"Chyłka-Rewizja". Obłędna Magdalena Cielecka w sesji zdjęciowej do 3. sezonu serialu

Dominika Gwit świętuje drugą rocznicę ślubu: "Dziękuję Ci Mężu za ocean Miłości"

90 lat temu zmarł Arthur Conan Doyle. Jego Sherlock Holmes stał się ikoną kultury

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości