Gwiazdy

Od hydraulika do bożyszcza Polaków. Co słychać u Drupiego?

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Reporter:
Anna Puślecka
Od hydraulika do bożyszcza Polaków
Od hydraulika do bożyszcza PolakówDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Są tacy artyści, których talent i charyzma pozwalają podbić serca nawet tych fanów, którzy niekoniecznie rozumieją język, w którym tworzą. Przykładem może być tutaj pochodzący z Włoch Drupi, uwielbiany przez miliony Polaków.

Artysta szczególną rozpoznawalność w kraju nad Wisłą zdobył w latach 70. Apogeum jego popularności przypada na rok 1978, kiedy to wystąpił na festiwalu w Sopocie z przebojem Sereno é.

Kultura i sztuka

Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Co słychać u Drupiego?

Artysta właśnie nagrał z żoną świąteczną piosenkę. "White Christmas" w ich wydaniu brzmi niesamowicie. Drupi i Dorina są razem już 48 lat! Łączy ich nie tylko miłość, ale i wspólna pasja. Muzykę tworzą w swoim domowym studio, gdzie odwiedziła ich Anna Puślecka z Dzień Dobry TVN.

- Tu nie ma podziału. Każdy improwizuje, robi to, co przyjdzie mu do głowy. Ładne, brzydkie, tak, nie, spróbujmy jeszcze raz. Nie ma czegoś takiego, że ty robisz to a ja tamto - mówił naszej dziennikarce Drupi.

Artyści przyznali, że domowe studio było dla nich zbawieniem w dobie pandemii. Mogli się w nim zaszyć i tworzyć, co sprawiło, że lockdown wyłącznie ich zbliżył.

Przepis na udany związek

Nie każdej parze służyłoby zamknięcie. Drupi, zapytany o przepis na tak długi i udany związek, wymienił: - Inteligencja, miłość, szacunek i seks.

- Kiedy się poznaliśmy, zwróciłam uwagę przede wszystkim na jego wygląd. Włosy, ręce i sposób prezentowania się przed ludźmi oraz stosunek do ludzi - dodała Dorina.

A czy parze zdarza się kłócić? Zobaczcie cały nasz materiał, aby się dowiedzieć!

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Reporter: Anna Puślecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości