Gwiazdy

"Szadź 2" już wkrótce na Playerze. Drugi sezon odkryje dramatyczne wydarzenia z przeszłości głównego bohatera

Gwiazdy

TVN

Serial "Szadź" powraca. Drugi sezon będzie można oglądać już w maju na platformie Player.pl. W ostatnim odcinku pierwszej edycji głośna sprawa seryjnego mordercy znajduje swój finał w sądzie. Piotr Wolnicki, znany religioznawca, pozornie wzorowy mąż i ojciec, oczekuje w areszcie na wyrok. Podejrzany nie przyznaje się jednak do winy. Czy zdoła uniknąć kary?

"Szadź 2" - o czym jest

Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że udało jej się złapać niebezpiecznego przestępcę, seryjnego mordercę pozbawiającego życia młode, religijne kobiety. Teraz, gdy w wyniku śledztwa Piotr Wolnicki został postawiony przed sądem, wydaje się, że wyrok może być tylko jeden. Czy charyzmatyczny religioznawca przekona organ wymiaru sprawiedliwości i odzyska wolność?

Drugi sezon odkryje przed widzami dramatyczne wydarzenia z przeszłości głównego bohatera. W jego życiu pojawi się Lila, kobieta, z którą Wolnickiego łączy wyjątkowa więź i tajemnica z czasów młodości. Obecność Lili przywróci wspomnienie tragicznego zdarzenia, ale jednocześnie będzie dla Piotra szansą na konfrontację z brutalną prawdą o sobie.

Drugi sezon serialu "Szadź" - obsada

W obsadzie drugiego sezonu serialu "Szadź" znaleźli się ponownie: Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Anna Cieślak, Emma Giegżno, Michał Kaleta, Patrycja Soliman, Monika Niemczyk i Mirosław Zbrojewicz. W kolejnej edycji zobaczymy również nowe postacie, w które wcieli się: Anna Ilczuk, Karolina Gorczyca, Dominika Ostałowska, Agnieszka Wosińska, Kinga Jasik, Sandra Drzymalska, Krzysztof Zarzecki, Wiktor Piechowski i Paulina Krzyżańska.

Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN). Reżyserem 7-odcinkowej produkcji jest Sławomir Fabicki, autorem zdjęć Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (TVN) i Aanny Gronowskiej (Akson Studio) napisali: Michał Godzic, Karolina Szymczyk-Majchrzak i Paulina Murawska. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumy – Paweł Grabarczyk oraz Wanda Kowalska. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

Drugi sezon serialu "Szadź" - gdzie i kiedy oglądać

"Szadź 2" pojawi się na Player.pl w maju 2021 roku. Na platformie dostępne są także wszystkie odcinki pierwszego sezonu.

Zobacz wideo: Drugi sezon "Szadzi" wiosną w Playerze! "Moja masowa widownia nie miała okazji mnie poznać w roli seryjnego mordercy":

>>> Zobacz także:

Dorota Naruszewicz wraca do zawodu. "To, co dzieje się w jej życiu to nie jest żaden podmuch, to jest wicher"

Agnieszka Chylińska na zdjęciu sprzed 20 lat. "Wiele razy zaczynałam wszystko od początku"

13-letnia córka Agaty Mróz o hejcie, który ją spotyka po śmierci mamy. "Wiem, że mojemu tacie było ze mną ciężko"

Autor: Iza Dorf

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości