Gwiazdy

"Mogła nam zrobić krzywdę". Dorota Wellman wspomina dramatyczne chwile podczas koncertu

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Dorota Wellman o koncercie
Dorota Wellman o koncercie Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Dorota Wellman i Marcin Prokop prowadzili serię koncertów plenerowych. O jednym z nich opowiedzieli w Dzień Dobry TVN. - Chwilę po decyzji, że musimy natychmiast zejść ze sceny, spadła cała rampa z lampami - wspominała.

Potężna burza przerwała koncert

Koncerty plenerowe ochoczo są organizowane w różnych zakątkach świata. Jednak mają to do siebie, że niekiedy są przerwane ze względu na niebezpieczne zjawiska pogodowe. Taka sytuacja miała miejsce, chociażby podczas tegorocznego festiwalu muzycznego Open'er czy występu Lady Gagi w Miami na Florydzie. Ze względu na silne burze uczestnicy obu wydarzeń musieli się rozejść.

Dorota Wellman wspomina koncert w pełnej burzy

Prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop mają za sobą podobne doświadczenia. - Myśmy prowadzili koncert w pełnej burzy, która właściwie zdejmowała scenę. Chwilę po decyzji, że musimy natychmiast zejść ze sceny, spadła cała rampa z lampami - wspominała Dorota Wellman.

- Na szczęście publiczność się rozpierzchła. Burza była niezwykle gwałtowna. Ta rampa naprawdę w całości zwaliła się na scenę, więc mogłaby naprawdę zrobić krzywdę nie tylko nam, ale wszystkim tym, którzy na scenie byli - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości