Gwiazdy

Dorota Wellman i jej wymarzony wywiad. "Chciałabym o tym pogadać z kimś dużo mądrzejszym ode mnie"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Karolina Kalatzi
Wymarzona rozmowa Doroty Wellman
Wymarzona rozmowa Doroty WellmanDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dorotę Wellman widzowie TVN cenią za bezpretensjonalność i otwarcie na gości. Choć dziennikarka ma na koncie wiele ciekawych wywiadów, to wciąż chce podnosić swoją poprzeczkę. Karolinie Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, z kim chciałaby się spotkać i co byłoby tematem tej rozmowy.

Dorota Wellman i jej wymarzony wywiad

Dorota Wellman doskonale wie, że ciekawy rozmówca to gwarancja dobrego dziennikarskiego materiału. Widzowie mogą nie tylko rozpoczynać z nią poranek w studiu Dzień Dobry TVN, ale też poznawać "Inspirujące kobiety", których sylwetki przybliża na antenie TVN Style. Okazuje się, że jest jedna osoba, z którą szczególnie chciałaby się spotkać.

- Chciałabym, żeby to był wywiad, bo przecież o to chodzi - podkreśliła. - Chciałabym się spotkać z Olgą Tokarczuk i trochę inaczej z nią porozmawiać. Ona jest zwierzolubem i walczy o rzeczy dla mnie istotne i o tym chciałabym rozmawiać. Nie tylko o literaturze, ale o tym, co my możemy zrobić dla braci mniejszych - dodała.

Dorota Wellman o prawach zwierząt

Dorota Wellman nie ukrywa, że jest wielką miłośniczką zwierząt. W jednym ze swoich felietonów dla "Wysokich Obcasów" opisała, jak trudne było dla niej rozstanie z owczarkiem niemieckim, który towarzyszył jej przez 15 lat. Wielokrotnie też udowadniała, że nie jest jej obojętny los zwierząt, które miały nieco mniej szczęścia.

- Jestem dokładnie tego samego zdania co ona [Olga Tokarczuk - red.] - powiedziała. - Prawa zwierząt powinny zostać wpisane do konstytucji podobnie jak prawa człowieka. A my zachowujemy się wobec zwierząt jak zwierzęta, więc warto o tym pogadać z kimś mądrym. Mądrzejszym ode mnie - podsumowała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości