Gwiazdy

Dorota Wellman i Marcin Prokop w trójwymiarowym telewizorze rozbawili fanów. "Najlepsza para na świecie"

Gwiazdy

Fot. East News

Marcin Prokop słynie z doskonałego poczucia humoru, dzięki któremu zaskarbił sobie sympatię wielu osób. Razem z Dorotą Wellman od ponad 13 lat tworzy zgrany telewizyjny duet w Dzień Dobry TVN. Widzowie chętnie śledzą ich poczynania na antenie, ale z zaciekawieniem przyglądają się także profilom swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. Tym razem para prowadzących zaskoczyła ich zabawnym zdjęciem w oknie.

Dorota Wellman i Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN

Niezwykłą przygodę z programem Dzień Dobry TVN perfekcyjnie dobrana para prowadzących rozpoczęła we wrześniu 2007 roku. Od tego czasu Dorota Wellman i Marcin Prokop bawią, ale też wzruszają widzów stacji TVN, przez co zyskują rzeszę oddanych fanów. Ich profile w mediach społecznościowych również cieszą się dużym zainteresowaniem, a pojawiające się tam posty zwracają uwagę internautów w każdym wieku.

Ulubieńcy widzów mają podobne poczucie humoru, dlatego doskonale dogadują się w pracy, ale i w życiu prywatnym. Obok obowiązków zawodowych, łączy ich wyjątkowa przyjaźń, którą z sukcesem udaje im się pielęgnować od bardzo dawna.

Dorota Wellman i Marcin Prokop na wspólnym zdjęciu

Na instagramowym profilu Marcina Prokopa pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło wiele emocji wśród obserwujących go osób i jak zwykle wywołało uśmiech na twarzach wielu z nich.

Dziennikarz opublikował w sieci fotografię, na której zapozował z Dorotą Wellman w otoczeniu paproci i innych roślin doniczkowych. Para stanęła w oknie, stwarzając wrażenie, jakby znajdowała się w ekranie telewizora.

Po latach intensywnych prac, polscy naukowcy opatentowali wreszcie pierwszy, prawdziwie trójwymiarowy telewizor. Na razie, jak widać, zasilany parą, ale prace nad udoskonaleniem trwają

- napisał pod zdjęciem Marcin Prokop. Wyjątkowe poczucie humoru naszego prowadzącego jak zwykle spotkało się z uznaniem internautów.

- "Uwielbiam Was", "Myślałam, że to obraz", "Opis jak zwykle w punkt", "Piękne zdjęcie, jesteście super", "Jak ja Was lubię", "Cudowni jesteście", "Najlepsza para na świecie" - pisali rozbawieni fani.

Zobacz wideo: Marcin Prokop i Dorota Wellman o kulisach pracy

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości