Gwiazdy

Dorota Szelągowska spełniła swoje marzenie. Ależ radość. "Wiem, co będę robić na emeryturze"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. HGTV

Dorota Szelągowska zawodowo spełnia marzenia innych. W swoich programach odmienia nie tylko mieszkania, ale i losy bohaterów. Tym razem postanowiła jednak spełnić swoje pragnienie, co też uwieczniła w mediach społecznościowych.

Dorota Szelągowska podzieliła się swoją radością z fanami

Dorota Szelągowska, podobnie jak jej koledzy i koleżanki z mediów, jest aktywna w mediach społecznościowych. To z ostatniego postu dekoratorki dowiedzieliśmy się, co przysporzyło jej wiele szczęścia i radości. Chodzi o wizytę na farmie alpak.

- Dzisiaj spełniło się jedno z moich marzeń - ALPAKI. Spacer, karmienie, tulenie (choć trzeba to robić podstępem :) ). Cudowne miejsce, szczęśliwe zwierzęta. Wiem, co będę robić na emeryturze. Jestem totalnie zakochana - napisała.

Szelągowska uwieczniła spacer z alpakami na zdjęciu. Trzeba przyznać, że zadała szyku - płaszcz w kratę jest bardzo w jej stylu.

Alpaki na relaks

Nie tylko Dorota Szelągowska rozkochała się w alpakach. Zwierzęta te są znane nie tylko ze swojej miękkiej, ciepłej wełny, ale też z przyjaznego usposobienia. Nic dziwnego, że alpakoterapia od kilku lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Czyżby to był właśnie plan gwiazdy na emeryturę?

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska w swoim domu na Warmii

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości