Gwiazdy

Dorota Szelągowska szykuje się na urlop. Co zamierza robić w wolnym czasie?

Gwiazdy

Dorota Szelągowska w "Totalnych remontach Szelągowskiej"
TVN

Dorota Szelągowska cieszy się urokami urlopu. Projektantka wnętrz oznajmiła w mediach społecznościowych, że właśnie zakończyła pracę na planie programu, co oznacza, że już niebawem rozpoczyna wyczekane wakacje. Co zamierza robić w wolnym czasie? Ta odpowiedź może was zdziwić.

Dorota Szelągowska rozpoczyna wakacje

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, ale także i zapracowanych projektantek wnętrz. Prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" wielkimi krokami zbliża się do urlopu. Po gorącym sezonie oraz nakręceniu odcinków "na zaś" prezenterka może odetchnąć z ulgą. Szczęśliwa i uśmiechnięta od ucha do ucha, postanowiła podzielić się dobrą nowiną na Instagramie.

Tak wygląda szczęśliwy człowiek. Po finale @totalneremontyszelagowskiej, po nakręceniu całego sezonu i dwóch odcinków kolejnego, który zrobił już prawie wszystko, co zaplanował przed urlopem. Siedzący na własnej kanapie, ze świadomością, że we wtorek zaczną się dla niego wakacje. Kocham ten stan

– czytamy.

Co Dorota będzie robić w czasie urlopu?

Zdjęcie Doroty zainteresowało fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci prawili prezenterce komplementy, a także życzyli udanych wakacji. Jedna z obserwatorek zapytała humorystycznie:

- A w czasie urlopu jakiś remoncik we własnym domu?

Dorota pośpieszyła z odpowiedzią. – Oczywiście, nawet dwa remonty i trochę urządzania. Inaczej bym zwariowała. Nie mogę się doczekać.

Wypowiedź zachwyciła fankę. Jak przyznała, zachowanie Doroty to najlepszy dowód na to, że praca jest przede wszystkim wielką pasją projektantki. - I to się nazywa prawdziwa pasja. Zamiast Malediwy to dekoracje boho - podsumowała fanka.

Dorota Szelągowska podpowiada jak urządzić mieszkanie. Co króluje w tym sezonie?

Zobacz także:

Dorota Szelągowska bez makijażu. Anna Kalczyńska porównała ją do światowej gwiazdy

Katarzyna Grochola opublikowała urocze zdjęcie z kilkuletnią Dorotą Szelągowską. "Tak wygląda miłość"

Dorota Szelągowska podpowiada, jak urządzić mieszkanie. "Przestała być modna przesadna nowoczesność"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości