Gwiazdy

Dorota Szelągowska się urządziła. I to jak!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dorota Szelągowska jest prowadzącą program „Domowe rewolucje” w HGTV. Pomimo napiętego grafiku, Dorota urządziła sobie nową pracownię. Projektantkę odwiedziła ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Nowe wnętrze Doroty

W natłoku obowiązków zawodowych Dorota Szelągowska urządziła sobie nową pracownię. Kiedy znalazła na to czas?

Prawdopodobnie jest tak, że jeżeli masz dużo na głowie, tym więcej czasu znajdujesz gdzieś pomiędzy. To jest pierwsza pracownia taka z prawdziwego zdarzenia.

W pracowni Doroty mieści się biuro projektowe, w którym Szelągowska pracuje razem ze swoim zespołem. Tutaj się mieści moja firma, która odpowiada za programy telewizyjne. My jesteśmy tak zgrani, że ja mam wrażenie, że myślimy jednym mózgiem. Usiedliśmy nad tą bardzo trudną przestrzenią i praktycznie w ciągu 15 minut mieliśmy gotową koncepcję.

Wnętrze jest zaskakujące. Panuje w nim industrialny i surowy klimat, który Dorota ociepliła pięknym światłem i zielenią. Na uwagę zasługuje również mikroskopijna toaleta z psychodeliczną tapetą, kryształowym żyrandolem i różową oraz złotą armaturą. Zobaczcie sami!

"Domowe rewolucje" w HGTV

Dorota Szelągowska w czwartym sezonie programu zajmie się mieszkaniami kolejnych szczęśliwców. Projektantka zmieni kuchnię w wymarzoną sypialnię dla mamy dwóch chłopców, przekształci stary dom jednorodzinny w przestrzeń pełną elegancji i pomoże młodym narzeczonym przygotować miejsce idealne dla zakochanych planujących wspólną przyszłość. Przerabiając 27-metrową kawalerkę na maksymalnie funkcjonalny dom dla samotnej matki i jej dorastającego syna, udowodni, że tym, co może nas ograniczać, jest jedynie nasza wyobraźnia! Realizacja niesamowitych projektów Doroty Szelągowskiej nie byłaby możliwa bez towarzyszących jej specjalistów. Jednym z nich jest najlepszy stolarz w kraju – Darek Wardziak, który z drewna potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Najbardziej jednak lubi droczyć się z Dorotą. W kolejnym sezonie programu nie zabraknie również projektantki wnętrz Mariki Jóźwiak, która jako jedyna umie czytać w myślach prowadzącej i zawsze dokłada od siebie c oś wyjątkowego.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości