Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała stare zdjęcie z synem. Wspomnienie sprzed 20 lat rozczuliło fanów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
TVNDorota Szelągowska

Dorota Szelągowska często dzieli się z fanami przeżyciami z życia osobistego. Rzadko kiedy pokazuje jednak swoich bliskich. Tym razem zrobiła wyjątek, a okazja była wyjątkowa. Syn gwiazdy TVN skończył 20 lat. Zdjęcie z rodzinnego archiwum zachwyciło wielbicieli Szelągowskiej.

Dorota Szelągowska - dzieci

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci. Gwiazda ma 3-letnią córkę Wandę i 20-letniego już syna Antoniego, który jest owocem jej pierwszego małżeństwa. Chłopak nosi jednak nazwisko po drugim mężu gwiazdy, Adamie Sztabie. Przypomnijmy, że projektantka jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. 

Dorota Szelągowska z synem

Dorota Szelągowska to dziennikarka i projektantka wnętrz. Od 2014 roku związana jest ze stacją TVN Discovery, gdzie prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej takie jak "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Domowe rewolucje". Gwiazda nie skupia się jednak tylko na karierze. Dużą uwagę poświęca swoimi bliskim, o czym świadczy jej najnowszy wpis z okazji urodzin syna.

- Zero oraz trzy. Tyle różni te zdjęcia. Na pierwszym mój Syn ma 2 lata, dziś kończy 20. Za to ja z pierwszego jestem o 3 lata starsza, niż on dziś. Matematyka jest fajna, tak jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki. Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim co robisz - czytam we wpisie.

Fani nie kryli zachwytu. W komentarzach czytamy: "Najlepszego, kiedyś babcia mojej koleżanki powiedziała, że jedyny idealny facet którego spotkamy w życiu to ten którego urodzimy, reszta ma jakieś wady i trzeba się z tym pogodzić", "Trochę Wam się kolor włosów zmienił. Wszystkiego najlepszego", "O każdym z tych zdjęć można by powiedzieć, że siostra przytula brata, cudnie! Wszystkiego najlepszego dla syna".

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska zwierzyła się z problemów ze zdrowiem psychicznym. "Miesiącami nie wychodziłam z domu"

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości