Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała kuchnię w swoim wymarzonym domu na Warmii. "Piękna i nastrojowa"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dorota Szelągowska uwielbia zarażać swoich fanów pozytywną energią i dzielić się z nimi swoimi przeżyciami. Tym razem gwiazda odsłoniła przed internautami fragment swojego domu na Warmii. Kuchnia naprawdę robi wrażenie.

Dorota Szelągowska - kariera

Dorota Szelągowska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów. Przez lata przeprowadzania "totalnych" remontów Polaków zyskała rzeszę fanów. Gwiazda w 2014 roku związała się ze stacją TVN Discovery, gdzie jest autorką programów o tematyce wnętrzarskiej, tj. "Totalne remonty Szelągowskiej", "Domowe rewolucje" czy "Tu jest pięknie".

Prowadzi też biuro projektowe. Projektantka jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Sama natomiast jest mamą trzyletniej córeczki i dwudziestoletniego syna.

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Gwiazda aktywna jest także w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami nie tylko wyzwaniami zawodowymi, ale także tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Tym razem zajrzeliśmy do domu Doroty.

Dziennikarka przebywa na Warmii, gdzie stworzyła swoją własną, wymarzoną przestrzeń. Niedawno uchyliła rąbka tajemnicy i zaprezentowała, jak urządziła niektóre pomieszczenia. Wśród nich jest m.in. kuchnia.

- Kuchnia o poranku - napisała pod fotką, a fani nie przestają zachwycać się zaprezentowanym przez Dorotę pomieszczeniem. "Zjawiskowo piękna", "Super widok", "Piękna i nastrojowa", "Ależ uroczo" - czytamy.

Jak Wam się podobają kuchnia i inne pomieszczenia w domu naszej gwiazdy?

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska o swoim domu na Warmii

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości