Gwiazdy

Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozstaniu z mężem. "Powiem to ten jeden raz"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dorota Szelągowską po raz pierwszy odniosła się do plotek o rozpadzie jej trzeciego małżeństwa. Przy okazji zdementowała, jakoby pandemia wywołała kryzys w relacji z byłym już mężem. Czy gwiazda stanie jeszcze kiedyś na ślubnym kobiercu?

Dorota Szelągowska ma za sobą trzy małżeństwa

Projektantka wnętrz od lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. W mediach pojawia się głównie w kontekście zawodowych zobowiązań, ale jej życie prywatne również wzbudza niemałe zainteresowanie fanów.

Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż, będąc bardzo młodą dziewczyną. Jej mężem został wówczas aktor Paweł Hartlieb. Niestety związek małżeński nie przetrwał próby czasu, jednak para doczekała się syna. 20-letni Antoni zdecydował się pójść w ślady taty i również wybrał studia aktorskie.

Drugim mężem gwiazdy był kompozytor i dyrygent Adam Sztaba. Zakochani pobrali się po 11 latach związku w 2013 roku. Rolę świadków podczas pięknej ceremonii na Pomorzu pełnili Natalia Kukulska oraz jej mąż Michał Dąbrówka. Dwa lata po ślubie Dorota i Adam postanowili się rozwieść.

Po raz trzeci Szelągowska stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 roku, kiedy poślubiła tajemniczego Michała, który z zawodu jest reżyserem. Zakochani zdecydowali się na kameralną ceremonię, w której wzięły udział zaledwie cztery osoby. Po uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wilanowie świętowali zaślubiny w kawiarni.

My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie.(...) Potem było 15-minutowe wesele (...), wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia

- opowiedziała Dorota w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie

Dorota i Michał doczekali się córki Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w 2018 roku. Ostatecznie małżeństwo rozpadło się, co długo było utrzymywane w tajemnicy przed mediami. Prezenterka postanowiła opowiedzieć o tym w rozmowie z miesięcznikiem "Pani". Równocześnie zaprzeczyła, jakoby gwoździem do trumny dla jej związku była pandemia.

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Dorota Szelągowska ogłosiła również, że nie chce po raz kolejny wychodzić za mąż.

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze"

- ogłosiła.

Prezenterka wyznała również, że nie nie myśli z żalem o przeszłości.

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze

- wyznała.

Dorota Szelągowska powróciła na ekrany w nowej odsłonie "Totalnych remontów". Pierwszy odcinek miał swoją premierę na antenie TVN w poniedziałek 19 kwietnia o 21:30. Program można również oglądać na Player.pl.

Zobacz też:

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" zdradził płeć i imię dziecka. Na jego post zareagowała była dziewczyna

Naga Jessica Mercedes zachwyca fanów swoimi kształtami. "Najodważniejsze i najseksowniejsze zdjęcie"

Polska kostiumograf podbiła Hollywood. Mona May współpracuje z największymi gwiazdami amerykańskiego kina

Zobacz wideo: Jak sprowadzić wiosnę do domu? Radzi Dorota Szelągowska

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości