Gwiazdy

Dorota Szelągowska padła ofiarą oszustów. "Radzę uważać"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska to kolejna gwiazda, której wizerunek został bezprawnie wykorzystany przez oszustów. Zdjęcia i dane personalne dziennikarki znalazły się w reklamach specyfiku na odchudzanie. Prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie w tej sprawie.

Dorota Szelągowska została oszukana

Dorota Szelągowska od lat cieszy się uznaniem oddanej rzeszy fanów. Widzowie pokochali ją między innymi za inspirujące programy "Tu jest pięknie", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Okazuje się, że popularność uznanej projektantki wnętrz postanowili wykorzystać oszuści. Gwiazda poinformowała, że jej zdjęcia i dane personalne zostały bezprawnie wykorzystane do promowania środka na odchudzanie.

Uwaga na oszustów

Newsletter wyłudzający dane
Newsletter wyłudzający daneDzień Dobry TVN
wideo 2/4

- W związku z pojawieniem się w sieci reklam zawierających mój wizerunek oraz moje imię i nazwisko oświadczam, że nigdy nie reklamowałam żadnego specyfiku sprzyjającego utracie masy ciała, a wspomniane reklamy mają na celu wprowadzenie ludzi w błąd i wygenerowanie sztucznego ruchu na podejrzanych stronach internetowych. Oświadczam, że wizerunek oraz moje imię i nazwisko zostały wykorzystane bez mojej wiedzy i zgody - napisała Dorota Szelągowska w instagramowym poście. W tym miejscu warto podkreślić, że oficjalne oświadczenie znalazło swoje miejsce także na facebookowym profilu gwiazdy.

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska. Odmieniła kolejny dom

Dorota Szelągowska. Odmieniła kolejny dom
Dorota Szelągowska. Odmieniła kolejny domŹródło: Dzień Dobry TVN

Dorota Szelągowska ostrzega przed oszustami

Dorota Szelągowska stanowczo zareagowała na kłamliwe publikacje na swój temat. Zaprzeczyła rzekomemu udziałowi w promocji specyfików na odchudzanie i ostrzegła swoich obserwatorów przed szkodliwymi komunikatami pojawiającymi się w sieci.

- Radzę uważać, bo "reklama" i link mogą pojawić się na każdej stronie internetowej i przekierować Was do niebezpiecznych treści - ostrzegła dziennikarka, jednocześnie prosząc internautów o pomoc w zebraniu linków i zdjęć wspomnianej reklamy.

Niestety, Dorota Szelągowska to niejedyna gwiazda, która padła ofiarą takich oszustw. W podobnej sytuacji znalazły się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Martyna Wojciechowska czy Ewa Drzyzga.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: HGTV

Pozostałe wiadomości