Gwiazdy

Dorota Szelągowska szczerze o dawnych kompleksach i małżeństwie z Adamem Sztabą. "Nasze drogi po prostu się rozeszły"

Gwiazdy

Aktualizacja:
x-news

Dorotę Szelągowska poznaliśmy jako przebojową projektantkę wnętrz i prowadzącą programy o tej tematyce. W ostatniej rozmowie z Agatą Młynarską na Instagramie TVN Style w ramach cyklu "#agatasiękręci w Stylach", Dorota szczerze opowiedziała o swoich dawnych kompleksach i małżeństwie z Adamem Sztabą, które zakończyło się rozwodem.

Dorota Szelągowska o kompleksach

Dorota Szelągowska to utalentowana i przebojowa projektanta wnętrz. Choć dziś śmiało może powiedzieć, że lubi siebie, nie zawsze tak było. Podczas rozmowy z Agatą Młynarską w ramach cyklu #agatasiękręci prezenterka przyznała, że gdy była nastolatką, miała problem z samooceną.

Byłam totalnie zakompleksiona. Ja się zawsze śmieję, że jestem zabawna i fajna dlatego, że ja byłam strasznie nieatrakcyjna i musiałam czymś innym nadrabiać brak urody. (…) Wydawało mi się, że musiałam nadrobić oczytaniem, inteligencją, zabawnością i całą resztą

- opowiedziała.

Problematyczne było dla niej wtedy również to, że miała mniej pieniędzy niż jej przyjaciele. Oni mogli pozwolić sobie na różne wyjazdy i dobre ubrania, tymczasem Dorota ubierała się w lumpeksach. Czuła się gorsza od nich. Upust swoich negatywnych emocji dawała w pisanych przez siebie wierszach. Słuchała też Sinnead O’Connor.

Dorota Szelagowska o małżeństwie z Adamem Sztabą

Podczas rozmowy z Agatą Młynarską padł również temat małżeństwa Doroty Szelągowskiej z Adamem Sztabą. Oboje zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak" po wielu latach związku, jednak relacja ostatecznie zakończyła się rozwodem.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub w momencie, kiedy to wszyscy nam mówili "11 lat bycia razem, a wy bierzecie dopiero ślub?". Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować

- wspominała.

Podkreśliła również, że Adam Sztaba był dla niej naprawdę ważnym mężczyzną. Teraz cieszy się, że udało mu się znaleźć szczęście u boku innej kobiety. Swoje małżeństwo z nim, tak jak i inne związki, Dorota potraktowała jako ważne życiowe doświadczenia, które stały się częścią jej historii.

To, że w tej chwili ktoś jest dla mnie obcym człowiekiem, bo tak się po prostu dzieje, nie znaczy, że tamten człowiek z tamtych lat jest skreślony

- podkreśliła.

Obejrzyj całą rozmowę Agaty Młynarskiej z Dorotą Szelągowską:

Dorota Szelągowska jest niekwestionowaną specjalistką w tematyce urządzania wnętrz, a swoimi radami i pomysłami dzieli się z innymi. Oto cenne wskazówki od niej.

Zobacz także:

"Kto odmówi pannie młodej?". Nowy program Małgosi Ohme, w którym łamie się stereotypy

Te gwiazdy zdecydowały się na dziecko po czterdziestce. Jakie zalety ma późne macierzyństwo?

Joanna Kulig szczerze o macierzyństwie. „Bycie aktorką i mamą jest sprzeczne”

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości