Gwiazdy

Dorota Szelągowska podpowiada, jak urządzić mieszkanie. "Przestała być modna przesadna nowoczesność"

Gwiazdy

Kto jak kto, ale Dorota Szelągowska wie, w jaki sposób najlepiej urządzić mieszkanie lub dom. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zdradziła nam, jakie trendy skradły jej serce w ostatnim czasie oraz, co zrobić, aby zrobić "coś z niczego".

Trendy mieszkaniowe Doroty Szelągowskiej

Według Doroty Szelągowskiej, nie potrzeba wiele, aby stworzyć dla siebie przyjemną przestrzeń. Choć sama nie jest fanką panujących w danym sezonie trendów przyznaje, że jest coś, co dopiero niedawno przykuło jej uwagę.

- Jeżeli chodzi o nowinki techniczne, do moich ulubionych rozwiązań, które są od niedawna – jeszcze są drogie, ale mam nadzieję, że nie długo będą tańsze – należą tapety specjalne przeznaczone pod prysznic i do łazienki, i do wanny – wskazuje w rozmowie z Kamilą Glińską z dziendobry.tvn.pl Dorota Szelągowska i dodaje, że dzięki takim tapetom można mieć dzieło sztuki pod prysznicem.

W przypadku trendów, prowadząca programy remontowe w TVN i HGTV podkreśla, że główną ich zaletą jest to, że nawet jeśli moda na coś przeminie, to pozostaje w sklepach i wciąż można z tego korzystać. – Mamy piękny czas jeżeli chodzi o inspiracje wnętrzarskie, bo przestała być modna przesadna nowoczesność. Mieszkania są teraz bardzo mocno rodzinne, mieszkalne, miękkie, naturalne. Mamy też mnóstwo dodatków i wróciły rośliny – stwierdza Szelągowska.

Dorota zauważa także, że czas pandemii przyczynił się do tego, że ludzie, którzy zaczęli spędzać więcej czasu w domu, częściej mają ochotę na zmiany w swoich wnętrzach. Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo powyżej.

"Totalne remonty Szelągowskiej" w TVN

Dorota Szelągowska znowu wyruszyła w Polskę, aby poznać ludzi, którzy na co dzień pomagają innym i zapominają o własnych potrzebach. Projektantka odkryje stare boazerie i nierówne ściany, ale przede wszystkich pozna historie ludzi, którzy bezinteresownie niosą pomoc potrzebującym. Ona i jej ekipa mają tydzień na wyremontowanie ich domów albo mieszkań.

"Totalne remonty Szelągowskiej" w każdy poniedziałek o godz. 21:30 w TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości