Gwiazdy

Dorota Szelągowska wzruszająco o przyjaźni z Mariką Jóźwiak. "Gdyby tam nie stała, to wywróciłabym się już miliard razy"

Gwiazdy

x-news

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z Mariką Jóźwiak. Popularna dekoratorka wyznała, że bez wsparcia przyjaciółki, wielokrotnie nie byłaby w stanie sobie poradzić. Swoim wyznaniem skradła serca fanów.

Dorota Szelągowska o Marice Jóźwiak

Dorota Szelągowska od lat dzierży berło królowej dekorowania wnętrz i mieszkaniowych metamorfoz. Jej gust i wyczucie stylu są wzorem dla milionów Polaków. Dorota nigdy nie ukrywała, że spektakularne przemiany wnętrz są efektem pracy całego zespołu.

Jedną z osób, z którymi Dorota Szelągowska współpracuje najczęściej, jest Marika Jóźwiak. I to właśnie ona stała się bohaterką instagramowego wpisu gospodyni "Totalnych remontów".

- Marika lubi się chować za moimi plecami - napisała Dorota Szelągowska, oznaczając profil koleżanki. - Tak twierdzi. A prawda jest taka, że gdyby tam nie stała, to wywróciłabym się już miliard razy - podkreśliła.

Pod postem momentalnie zaroiło się od komplementów.

Piękne słowa. Widziałam Was któregoś razu w sklepie na przygotowaniach do nagrań i miło było popatrzeć, jaka między Wami jest chemia, jak rozumiecie się bez słów... Super! Gratuluję Wam, bo taka przyjaźń jest bezcenna

- napisała jedna z fanek.

Kim jest Marika Jóźwiak

Marika Jóźwiak jest dyplomowaną architektką i malarką. Telewidzom znana jest również jako ekspertka do zadań specjalnych. Wraz z Dorotą Szelągowską tworzy duet nie tylko na ekranie - prywatnie obie panie są przyjaciółkami. O życiu osobistym Mariki wiadomo niewiele. Pewne jest natomiast, że jej partnerem jest Michał Bonikowski, również związany z branżą wnętrzarską.

Zobacz wideo: Antoni Sztaba - syn Doroty Szelągowskiej chce zostać aktorem. "Nie jest łatwo zaczynać studia w tym momencie"

Zobacz także:

Rzucili wszystko, by założyć sklep charytatywny. "Poświęcamy się temu w całości"

Natalia Siwiec złożyła córce życzenia urodzinowe. Fani: "Niemożliwe, jaka ona już duża i podobna do mamy"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili płeć dziecka

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości