Gwiazdy

Dorota Szelągowska o karierze w telewizji. "Mam poczucie, że coś mnie przez to życie prowadzi"

Gwiazdy

HGTV

Dorota Szelągowska podczas wywiadu z Agatą Młynarską opowiedziała o początkach kariery. Projektantka wnętrz przyznała, że nie planowała, że zostanie w telewizji na dłużej, a na swój pierwszy w życiu casting pojechała za namową znajomych.

Dorota Szelągowska – szczera rozmowa z Agatą Młynarską

Agata Młynarska podczas wywiadu z cyklu "#agatasiękręci w Stylach" zapytała Dorotę Szelągowską o początki pracy w telewizji. Jak projektantka wnętrz wspomina swoją przygodę? Od czego się to wszystko zaczęło? Córka Katarzyny Grocholi przyznała, że do telewizji trafiła zupełnym przypadkiem za namową znajomych, którzy tuż po imprezie osiemnastkowej zaciągnęli ją na casting do młodzieżowego programu. Tak 19-letnia Szelągowska zadebiutowała w produkcji "Rower Błażeja".

Znajomi zaciągnęli mnie siłą do kolejki WKD. O siódmej po imprezie. Możesz sobie wyobrazić, ale też inaczej się ma kaca w tym wieku. To jest taka rzecz, która się zmienia. Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła

- powiedziała Szelągowska w instagramowej rozmowie z Agatą Młynarską.

Doświadczenia zdobyte na planie pomogły nastolatce w podjęciu decyzji o studiach dziennikarskich. Dorota natomiast nigdy nie spodziewała się, że w telewizji zagości na dłużej i otrzyma możliwość realizowania jednej z pasji, jaką jest projektowanie wnętrz. Wszystko drogi doprowadziły jednak dziennikarkę do spełnienia marzeń, a dziś jak sama przyznała, jest szczęśliwą kobietą.

Tak to życie mi się układa, że nie zawsze tymi ścieżkami, którymi myślę, że do tego dojdę i nie zawsze w tym momencie, w którym chce, ale ostatecznie osiągam, to co chcę. Mam poczucie, że coś mnie przez to życie prowadzi. I każda rzecz, która się w nim wydarzyła, czy to pozytywna, czy negatywna, doprowadziła mnie do jakiegoś miejsca. I każde to miejsce było strasznie ważne

– powiedziała.

Dorota Szelągowska: Droga zawodowa

Jak wyglądała droga zawodowa Doroty Szelągowskiej? Dziennikarka pracę w telewizji rozpoczęła 1998 roku, debiutując jako prowadząca "Rower Błażeja". Przez kolejne lata szlifowała swój warsztat w czterech innych programach. W 2014 roku skupiła się na tym, co kreci ją najbardziej, czyli urządzaniu wnętrz. Dorota została gospodynią programu "Dorota was urządzi", w 2016 roku mogliśmy podziwiać jej dokonania w produkcjach takich jak "Polowanie na kuchnie" oraz "Polowanie na mieszkanie". Od początku 2017 roku dziennikarka prowadzi program "Domowe rewolucje". Mimo wielkiego doświadczenia Dorota wciąż nie poprzestaje. W nowym sezonie projektantka przygotowała dla fanów nową produkcję. Już jesienią na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć "Totalne remonty Szelągowskiej".

Dorota Szelągowska wraca z nowym programem "Totalne remonty Szelągowskiej". Tym razem przeprowadza metamorfozę całego lokum w ciągu 7 dni. A to wszystko w ramach niespodzianki osobom, które są zgłaszane przez najbliższych.

Zobacz też:

5 zaskakujących faktów na temat ikony hiszpańskiego kina, Penélope Cruz

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak na wspólnych, greckich wakacjach. "Gdzie trzeci muszkieter Marcin Prokop?"

Agnieszka Kaczorowska-Pela krytykuje postawę niektórych rodziców. Co zbulwersowało aktorkę?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości