Dorota Szelągowska bez makijażu. Anna Kalczyńska porównała ją do światowej gwiazdy

Gwiazdy

TVN/Piotr Czaja

Dorota Szelągowska korzysta z pięknej, czerwcowej pogody i relaksuje się w otoczeniu przyrody. Dziennikarka i projektantka wnętrz pozwala też w tym czasie odpocząć swojej cerze, dlatego zrezygnowała z makijażu. Na opublikowanym w sieci zdjęciu widzimy ją w naturalnej wersji, a uwagę przyciągają jej urocze piegi. W komentarzach pojawiły się porównania do znanych aktorek.

Dorota Szelągowska bez makijażu

Błękitne niebo na górze, a z tyłu pasmo zieleni - zdjęciem w takiej scenerii pochwaliła się Dorota Szelągowska. Specjalistka od przeprowadzania "totalnych" remontów kończy właśnie czerwcowy wypoczynek, podczas którego postawiła na swobodę i naturalność. Na dowód pokazała się internautom w ręczniku na głowie i bez make-upu.

- Odgruzowuję się po dłuuugim weekendzie i jadę za miedzę (No, może dwie) kręcić #tujestpięknie Słońca dla Was! - napisała zrelaksowana Dorota Szelągowska na Instagramie.

Pod fotką szybko pojawiło się mnóstwo komplementów.

- Kwintesencja kobiecości i naturalności. Każda kobieta bez make-upu wygląda inaczej, ale każda z nas jest piękna. Wygląda Pani pięknie. Sama natura. Świeżość aż bije - czytamy w komentarzach. Wielu internautów zachwyciło się zwłaszcza widocznymi na twarzy piegami.

- Fajne to odgruzowanie, takie normalne, naturalne i te piegi. Urocze te Twoje piegi - piszą obserwatorzy profilu Doroty.

Dorota Szelągowska jak Kate Winslet?

Autorką jednego z wpisów pod zdjęciem Doroty Szelągowskiej jest prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

- Dorotka, przypominasz Kate Winslet. Kto się ze mną zgadza? - spytała dziennikarka. Wiele osób przyznało jej rację. - Tak, moje pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyłam to zdjęcie. Coś w tym jest, ale zdecydowanie ładniejsza jest Dorota.

W odpowiedziach pojawiały się też nazwiska innych słynących z wyjątkowej urody światowych gwiazd.

  • Mie zawsze Dorota przypominała Marylin Monroe.
  • Jak dla mnie Katherine Heigl.

- twierdzą internauci.

Dorota Szelągowska naturalnie

Waszym zdaniem, do kogo na tym zdjęciu podobna jest Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska - kim jest?

Dorota Szelągowska to dziennikarka i projektantka wnętrz. W 2014 roku związała się ze stacją TVN Discovery, gdzie jest autorką programów o tematyce wnętrzarskiej, takich jak "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Domowe rewolucje". Prowadzi też biuro projektowe. Jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Sama natomiast jest mamą trzyletniej córeczki i dwudziestoletniego syna.

Dorota Szelągowska podpowiada jak urządzić mieszkanie. Co króluje w tym sezonie? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Joanna Kulig zagra w amerykańskiej komedii romantycznej. U jej boku plejada gwiazd Hollywood

Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu. "Jestem wdzięczna za kolejną szansę"

Dagmara z "Królowych życia" zdradziła, czym zajmie się po przeprowadzce do Egiptu. "Moja popularność jest pomocna"

Autor: Luiza Bebłot