Gwiazdy

Dorota Gardias świętuje 40. urodziny. Jak przez lata zmieniała się piękna pogodynka?

Gwiazdy

Dorota Gardias skończyła właśnie 40 lat. Z okazji okrągłych urodzin pogodynka opublikowała w mediach społecznościowych okolicznościowy post. Z uśmiechem przyznała, że jedyne, czego sobie dziś życzy, to zdrowie. Trzeba przyznać, że czas służy dziennikarce, która nieustannie zachwyca niesamowitą figurą i olśniewający wyglądem. Jak przez lata zmieniała się nasza gwiazda? Zobaczcie sami.

Dorota Gardias – 40. urodziny

Dorota Gardias 22 czerwca obchodziła okrągłe, 40. urodziny. Z tej okazji gwiazda TVN-u opublikowała w sieci radosne zdjęcie. Dziennikarka szczerze podziękowała wszystkim znajomym i internautom za życzenia. Jednocześnie przyznała, że jedyne, czego obecnie pragnie, to zdrowie.

40 lat minęło, jak to się stało. Dziękuje za wszystko co mam, proszę tylko o zdrowie. I Wam wszystkim dziękuje za dobre słowa i życzenia. Przeczytałam wszystkie. Całuje urodzinowo

- czytamy na Instagramie.

Dorota Gardias – praca w TVN

Dorota Gardias uważana jest za jedną z najsympatyczniejszych dziennikarek, która szybko skradła serca widzów. Pogodynka przed rozpoczęciem pracy w telewizji próbowała swoich sił w konkursach piękności. W 1999 roku zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a następnie została okrzyknięta najpiękniejszą studentką Lublina.

Ze stacją TVN na dobre związała się w 2006 roku, rozpoczynając pracę w TVN Meteo. W niedługim czasie Dorotę mogliśmy zobaczyć także w TVN24 oraz na główniej antenie TVN. Pamiętacie, jak wyglądały początki prezenterki?

Trzeba przyznać, że wizerunek pogodynki jest dość spójny i przemyślany. Dziennikarska na przestrzeni lat nie posuwała się do drastycznych metamorfoz, a jej klasyczna garderoba pozwalała unikać modowych wpadek. Co ciekawe, nawet krótka fryzura, na którą Dorota zdecydowała się 11 lat temu, została z nią na długi czas. Jedyną zmianą był kolor włosów.

Dorota Gardias - życie prywatne

Dorota Gardias przez długi czas nie mówiła głośno o swoim życiu prywatnym. Sympatyczna „dziewczyna z sąsiedztwa” skupiała się na rozwoju i karierze. W 2012 roku związała się z Piotrem Bukowieckim, z którym doczekała się córeczki Hani. Tuż po narodzinach dziecka, para postanowiła się rozstać.

Dorota rozpoczęła więc pracę na dwa etaty, a życie zawodowe znakomicie łączy z opieką nad córeczką. Warto też wspomnieć, że dziennikarka po ciąży w błyskawicznym tempie wróciła do idealnej figury, której może jej pozazdrościć wiele kobiet.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości