Gwiazdy

Dorota Gardias na nagraniu sprzed 21 lat: "Zobaczcie, jak zaczynałam"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

Dorota Gardias 21 lat przed kamerą

Dorota Gardias przekazuje informacje o pogodzie na antenie TVN Meteo, TVN24 i TVN. Ma też na swoim koncie prowadzenie wielu programów takich jak "Projekt plaża" i "Projekt plaża nocą" , "alleZIMA!" czy "Meteo Maniak".

Dała się poznać również jako niezwykle zdolna tancerka - w 2009 r. razem z Andrejem Mosejcukiem wygrała dziewiątą edycję programu TVN "Taniec z gwiazdami". Lubi przygody, podróże i nie unika wyzwań, co udowodniła, kiedy wraz z przyjaciółką Katarzyną Domeracką była uczestniczką drugiej edycji programu "Azja Express". Prezenterka zyskała sympatię widzów, dzięki czemu w 2010 r. zdobyła nagrodę Telekamery.

Okazuje się, że popularna prezenterka pracuje przed kamerą już od 21 lat, o czym przypomniała publikując archiwalne nagranie.

- Zobaczcie, jak zaczynałam :) - zachęcała swoich obserwatorów.

Dorota Gardias pokazuje stare nagranie

Prezenterka umieściła na Instagramie zdjęcie z kamerą oraz fragment telewizyjnego nagrania sprzed lat. W opisie zwróciła się do prowadzącego go dziennikarza.

- Pozdrowienia dla Pana @zygmunt_chajzer - napisała Dorota, a post uzupełniła hasztagami #tv #prezenter #ilovemyjob #kamera #akcja #lubieto #idźnacałość

Fani prezenterki nie mogą uwierzyć, że jest obecna w telewizji już od ponad dwóch dekad.

- 21 lat!? Jak ten czas leci. Jest Pani taka młoda a już tyle lat pracy, niemożliwe. Nic Pani się nie zmienia. Jak wino, im starsza, tym piękniejsza - czytamy w komentarzach.

Dorota Gardias kocha swoją pracę i uważa ją za bardzo interesującą.

- To nie jest tylko tak, że stoję i się uśmiecham i ładnie się ubiorę. Prowadzący zadają często trudne pytania i muszę na nie odpowiedzieć - powiedziała w wywiadzie. Wiele osób określa jej zawód mianem "pogodynki". Jak się z tym czuje?

- Nigdy się na to nie obrażałam, ale niektóre moje koleżanki strzelają wtedy focha - wyznała ze śmiechem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Anna Wendzikowska szczerze o depresji. "Nawet dziecko nie dawało poczucia, że jest sens we wstawaniu rano z łóżka"

Zdjęcia córki Natalii Kukulskiej podbijają sieć. Czy 15-latka pójdzie w ślady mamy?

Córeczka Joanny Krupy tańczy do przeboju dla dzieci. Fani: "Ależ ona słodka"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości