Gwiazdy

Dorota Gardias pochwaliła się zdjęciem z plaży. Tatuaż zdradził, kto jest najważniejszy w jej życiu

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Dorota Gardias ma kilka tatuaży na swoim ciele, jednak na co dzień udaje się jej je zakryć. Tym razem pochwaliła się zdjęciem, na którym doskonale widać, że na ramieniu ma wytatuowany piękny napis. Zadedykowała go swojej córce Hani.

Dorota Gardias nad polskim morzem

Dorota Gardias jako reporterka Dzień Dobry TVN i prezenterka pogody ma okazję sporo podróżować po Polsce. W czasie wakacji często odwiedza nadmorskie miejscowości. Jak wynika z jej relacji w mediach społecznościowych, bardzo dobrze czuje się nad Bałtykiem.

Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z plaży, a fani podziwiają jej wysportowaną sylwetkę w bikini. Na jednej z najnowszych fotografii Gardias zapowiada, że wybiera się do Sopotu, gdzie w dniach od 17 do 19 sierpnia trwa wielkie święto muzyki, czyli Top of the Top Sopot Festival 2021.

- Lato trwaj... Już jutro znów wracam na 3 dni nad Bałtyk… tym razem do Sopotu! A my widzimy się w TVN na Sopot Festival w czwartek. Będziecie oglądać w domu czy na żywo? Z kim się spotkam? - napisała Dorota.

Obserwatorzy prezenterki prawią jej komplementy na temat urody, jednak ci bardziej spostrzegawczy zauważyli, że ma na ramieniu tatuaż. To napis w języku angielskim: "my daughter is my life", czyli "moja córka jest moim życiem".

Córka Doroty Gardias

Dorota Gardias jest szczęśliwą mamą Hani, która za niespełna miesiąc będzie obchodzić 8. urodziny. Jej córka przyszła na świat dokładnie 7 września 2013 roku o godzinie 8:40. Prezenterka na zawsze zapamięta tę wyjątkową datę. Wyjaśniła dlaczego.

- Urodziła się Hania i urodziła się mama Dorota... I wszystko się zmieniło. Nabrało sensu. To najważniejszy dzień w moim życiu, bez wątpienia. Kocham cię najbardziej na świecie - wyznała Dorota w zeszłym roku, gdy Hania skończyła 7 lat.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dorota Gardias o zmaganiach z koronawirusem

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości