Gwiazdy

Domy polskich gwiazd - te wnętrza naprawdę zachwycają

Gwiazdy

Moment RF Vostok/Getty Images

Na co dzień pojawiają się na ekranie, występują na scenie i brylują na salonach. Kiedy jednak gasną flesze i kamery, gwiazdy zaszywają się w swoich urokliwych wnętrzach. Zobacz, jak mieszkają polscy celebryci.

Lekcja stylu w mieszkaniu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Dobry smak i elegancja – tak można podsumować wnętrze mieszkania Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, że za aranżację pomieszczeń odpowiada sama Perfekcyjna Pani Domu!

Niemniej gustowny jest pokój malutkiego Henryka.

Eklektyczne wnętrza Edyty i Cezarego Pazurów

Edyta Pazura bez wątpienia ma talent do aranżacji wnętrz. Blogerka umiejętnie łączy style, dzięki którym jej wnętrza są jednocześnie eleganckie i przytulne. W domu Pazurów glamour idzie w parze ze swojskimi elementami, tworząc unikalny wystrój.

Nie brakuje także oryginalnych akcentów, jak chociażby lampa zrobiona ze… sznura.

Domowe rewolucje u Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska na aranżacji wnętrz zna się jak mało kto. Nie dziwi więc, że mieszkanie mistrzyni domowych metamorfoz prezentuje się imponująco.

Tysiohome, czyli kawałek raju w centrum miasta

Marcin Tyszka ma talent nie tylko do robienia pięknych fotografii, lecz także do urządzania wnętrz. Widać to po jego mieszkaniu, którym lubi chwalić się w mediach społecznościowych - temu miejscu fotograf założył nawet oddzielny profil na Instagramie. Fotograf nie ukrywa, że jest to jego ukochana oaza w Warszawie.

Dom Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela blisko rok temu zostali szczęśliwymi rodzicami. Niedługo później cała rodzina przeprowadziła się do swojego nowego domu. W Dzień Dobry TVN zaprezentowali swoje wymarzone wnętrza.

Zobacz też:

Jak urządzić łazienkę, żeby jednocześnie była funkcjonalna i stylowa? Poznaj sprawdzone rozwiązania

Biało-szare wnętrza odchodzą do lamusa. Do łask wracają wzory. Na które postawić, żeby było modnie i z klasą?

Tkaniny – sposób na przytulne i kolorowe wnętrza. Które wybrać?

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości