Gwiazdy

Domowy pokaz mody, czyli Kożuchowska, Koroniewska i Fijał w roli modelek. Ich sukienki to must-have tego sezonu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Home Fashion Week? Czemu nie! Na ten pomysł wpadła Ada Fijał i postanowiła zorganizować pokaz mody prosto z domu. Do udziału w nim zaprosiła Małgorzatę Kożuchowską i Joannę Koroniewską. Efekt jest powalający. Zobaczcie sami.

Pokaz mody prosto z domu

Pokazy mody, podobnie jak inne wydarzenia kulturalne nie odbywają się. Gwiazdom brakuje czerwonych dywanów, reflektorów i wielkiego świata, dlatego postanowiły odtworzyć to u siebie w domach. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska i Ada Fijał wystąpiły w roli modelek, a pokaz zrelacjonowały na swoich Instagramowych profilach.

Jestem kobietą i po miesiącu siedzenia w domu, czytania bajek, odrabiania zadań starszaka, prania, sprzątania, gotowania i ogarniania należy mi się nagroda…jakiś wybieg, jakieś party, jakiś pokaz mody…czy coś…

- napisała Małgorzata Kożuchowska.

Stylizacje na miarę światową

Panie prezentują się w kreacjach przygotowanych z przedmiotów codziennego użytku. Kołdra, koc, narzuta i poduszka. W zestawieniu z unikalnymi dodatkami, takimi jak gumowe rękawiczki, spray do czyszczenia czy miotełka do kurzu tworzą stylizacje, których nie powstydziliby się najwięksi projektanci. Nic dziwnego, że znajomi z show-biznesu od razu pokochali ten pomysł.

Kocham Was

- napisała Olga Kalicka.

Cudowne jesteście

- dodała Agnieszka Sienkiewicz.

CATEGORY IS: CRAZY FASHONISTA GIRL

- napisał Maciej Zień.

A może projektant zainspiruje się stylizacjami koleżanek aktorek, przy tworzeniu kolejnych kolekcji? Tymczasem, pora samemu stworzyć nowe kreacje, bo sukienka z kołdry to zdecydowany must-have tego sezonu.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości