"Domówka u Dowborów" bije rekordy popularności. Para imprezuje z Magdą Gessler i Małgosią Kożuchowską

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wymyślili genialny sposób na poprawę humoru Polaków, także w czasie pandemii. Co czwartek na ich kanale YouTube oglądać możemy "Domówkę u Dowborów". Na taką imprezę w domowym zaciszu zapraszani są znani i lubiani. Salwy śmiechu gwarantowane!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - "Domówka u Dowborów"

Nawet po 17 latach związku aktorka i dziennikarz uchodzą za parę idealną. Już jakiś czas temu Dowborowie dali nam kolejny powód, aby kochać ich jeszcze bardziej - działalność w mediach społecznościowych, a w szczególności popularne w czasie izolacji "Domówki u Dowborów". Gośćmi takiej wideokonferencji byli m.in. Szatanowie, Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska i Małgosia Foremniak, a internauci są zachwyceni formatem prowadzonym przez małżeństwo.

Skąd wziął się pomysł na taką inicjatywę? Aktorka opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Basią Pasek.

Zamysł był taki, żebym ja przestała się denerwować, a druga strona - czyli ludzie oglądający - żeby mogli się zresetować. Opowiadali nam wielokrotnie, że nawet podczas oglądania seriali ciągle myślą - co będzie i jak będzie

- powiedziała Asia. Wyjaśniła również, skąd bierze się naturalność w filmikach udostępnianych przez Dowborów.

U mnie nie ma możliwości na wygenerowanie czasu na te wszystkie rzeczy, które są ważne dla każdej kobiety - żeby się uczesać i umalować - ja zwyczajnie tego czasu nie mam

- przyznała z rozbrajającą szczerością.

Instagram, ale i YouTube stał się dla Asi i Macieja źródłem pozytywnej energii i narzędziem do rozprzestrzeniania jej dalej. Przy tym każdy kolejny film cieszy się niesłabnącą popularnością.

Nasze live'y mają około 40-50 tysięcy oglądających. Zdarzały się nawet złote strzały w przypadku Magdy Gessler czy Ewy Chodakowskiej - liczba ta wtedy rosła

- powiedziała nam Koroniewska.

Przyznała także, że dostrzega, jak zbawienny wpływ na nasze życie może mieć Instagram. Integruje ludzi i pozwala na realizowanie szeregu ciekawych projektów - jak choćby wymarzone urodziny Małgosi Kożuchowskiej. Asia i Maciej stworzyli dla aktorki specjalne wideo, w którym odegrali imprezę urodzinową w stylu "Alicji z Krainy Czarów".

Koroniewska opowiedziała również co nieco o swoim ogrodzie, małżeńskim życiu w dobie pandemii, a także o trudnych doświadczeniach. Asia przyznała, że kiedyś być może opowie o nich więcej. To, jednak co podnosiło ją na duchu w trudnych chwilach, to świadomość, że inni ludzie znajdują się w jeszcze gorszych sytuacjach, a i tak muszą sobie jakoś poradzić.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - związek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w 2014 roku. Mają dwie córki, Janinę i Helenę. Jeszcze przed ogłoszeniem powszechnej izolacji aktorka i prezenter telewizyjny prężnie działali na Instagramie i w serwisie YouTube. Na tym drugim kanale parę znajdziecie pod nickiem "Dowbory be happy".

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska