Gwiazdy

Dominika Wysocka i jej życie po wygranej w Top Model. "Ta bańka nie pęka i mam nadzieję, że nie pęknie"

Gwiazdy

Reporter:
Katarzyna Chętnik
Życie po wygranej w Top Model
Życie po wygranej w Top ModelDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Dominika Wysocka wygrała 10. edycję programu Top Model. Od tego czasu jej życie zmieniło się o 180 stopni. Zaczęła profesjonalnie pracować w zawodzie, zarabiać, podróżować i czerpać od losu garściami. Jak wygląda jej codzienność?

Dominika Wysocka – życie po Top Model

Program Top Model otworzył przed nią drzwi do wielkiego świata. Dziś Dominika Wysocka spełnia marzenia i robi to, co kocha. Choć żyje na wysokich obrotach, uwielbia to.

- Ta bańka nie pęka i mam nadzieję, że nie pęknie. Myślę, że w dużej mierze to jest moja zasługa, bo dużo daję od siebie. Teraz mam taki okres, że codziennie mam pracę. Wychodzę o godzinie 8, wracam o 20. To nie jest łatwa praca. Staram, zmieniam się, mam nadzieję, że na dobre, pod względem pracy nad sylwetką - powiedziała zwyciężczyni Top Model.

Jak przyznała, po powrotach z podróży w domu czeka na nią chłopak Piotrek. - Mamy swój zakątek, mamy swojego pieska. Dużą część naszego życia pochłaniają też social media. Staramy się robić jakieś fajne zdjęcia i relacje tak, aby moi obserwatorzy mogli mnie poznać – dodała.

Dominika nie ukrywa, że praca w modelingu dała jej dużą pewność siebie. Siłę dała jej także relacja z partnerem.

- Piotrek cały czas mnie motywuje do działania, podtrzymuje mnie na duchu, jest ze mną cały czas, mam do kogo się pożalić, wygadać, nacieszyć wspaniałą chwilą - zdradziła. - Naszym obowiązkiem jest się wspierać. Razem przez to, przechodzimy i jesteśmy szczęśliwi – podkreślił Piotrek.

Dominika Wysocka – relacje z mamą

Mama jest jej najlepszą przyjaciółką Dominiki. Podczas odwiedzin w rodzinnym domu modelka piecze z rodzicielką zdrowe ciasta, a także biega.

- Bieganie to jest mój konik, próbuję ją tym zarazić, zwłaszcza, że musi dbać o swoją sylwetkę. Mimo tego całego szumu, który się wokół niej wytworzył, ona cały czas pozostała Dominisią. Jest tak samo wesoła i frywolna - podsumowała Patrycja Szmit, mama Dominiki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Katarzyna Chętnik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości