Gwiazdy

Dominika Wysocka odpowiada na krytykę po wygranej "Top Model". Pokazała wymowne nagranie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Dominika Wysocka jest zwyciężczynią jubileuszowej edycji "Top Model". Niektórzy internauci są rozczarowani werdyktem i piszą wprost, że powinna wygrać Julia Sobczyńska lub Nicole Akonchong. Modelka nie pozostała obojętna na te słowa i w odpowiedzi zamieściła dobitny filmik na TikToku.

Dominika Wysocka zwyciężczynią "Top Model 10"

Za nami emocjonujący finał "Top Model 10". O najwyższą stawkę walczyły Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. Każda z dziewczyn ciężko pracowała na to, by dojść tak daleko. Niestety, zwycięzca może być tylko jeden. Jubileuszową edycję wygrała Dominika Wysocka. Drugie miejsce zajęła Nicole, a trzecie Julia.

Okazuje się, że nie wszyscy widzowie programu są zadowoleni z werdyktu. Część z nich nie ważąc na słowa zamieszcza w Internecie nieprzychylne dla Dominiki komentarze. Piszą wprost, że ich zdaniem któraś z pozostałych finalistek powinna wygrać. Zwyciężczyni postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Zobacz wideo: "Top Model". Dominika Wysocka o swoich planach na przyszłość

"Top Model". Dominika Wysocka o swoich planach na przyszłość
"Top Model". Dominika Wysocka o swoich planach na przyszłość Za nami finał 10. jubileuszowej edycji "Top Model". Zwyciężyła Dominika Wysocka. Czego nauczył ją program i jakie ma plany na przyszłość? Sprawdź!

Dominika Wysocka odpowiada na krytykę

Zwyciężczyni "Top Model 10" odpowiedziała krytykom w nietuzinkowy sposób. Na swoim profilu na TikToku opublikowała wymowny filmik. Nad jej głową widnieje napis: "Kiedy ktoś mówi mi, że nie powinnam wygrać Top Model", a sama modelka wykonuje różne gesty i porusza ustami naśladując śpiew Billy'ego Joela do przeboju "My Life".

Nie obchodzi mnie już, co mówicie, to moje życie

"Musiałam" - podpisała nagranie. Widzowie, którzy kibicują Dominice, w komentarzach dodali jej otuchy. Wśród wpisów odnajdziemy m.in. słowa Weroniki Zoń, uczestniczki "Top Model 10". "Zasłużone" - napisała koleżanka z programu.

Jak to zwykle bywa, po raz kolejny pojawiły się też nieprzychylne opinie. "Myślę, że Nicole powinna wygrać", "Nawet żadnego postępu nie zrobiła, bez przerwy ją tylko wychwalali" - czytamy. No cóż, nie da się wszystkim dogodzić. Trzymamy kciuki za Dominikę i wszystkich uczestników jubileuszowej edycji!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości