"Posądzono mnie o romanse!" Dominika Tajner zdradziła powód rozwodu z Michałem Wiśniewskim!

Gwiazdy

Aktualizacja:
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Dominika Tajner zabrała głos w sprawie ich rozstania i zdradziła powód, dlaczego chcą się rozwieść. Okazuje się, że w ich związku już od dawna nie działo się dobrze...

Więcej: 

Borys Szyc pochwalił się świadectwem córki. Skrytykowała to Korwin Piotrowska

Dlaczego Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód? "Posądzono mnie o romanse, których nie było"

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Dominika jako pierwsza poinformowała media o ich rozwodzie. Teraz znów zabrała głos w sprawie ich rozstania, a przy okazji zdradziła powód, dlaczego nie są już razem!

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwie od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - Dominika Tajner wyjawiła przyczynę rozwodu w rozmowie z Fleszem.

Uważam, że jestem silną kobietą. Po prostu w moim życiu nastąpiły zawirowania, z którymi muszę sobie poradzić. (...) Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca.

Ślub Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego

Dominika poznała Michała Wiśniewskiego w 2009 roku, kiedy to była menadżerką hotelu w Wiśle. Michał zaczął radzić się Dominiki w jego sprawach finansowych. Na samym początku stosunki zawodowe przerodziły się w przyjaźń, a następnie w piękną miłość!

Dominika Tajner-Wiśniewska i lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski pobrali się 30 czerwca 2012 roku. Ślub odbył się nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach. Pannę młodą do ołtarza prowadził ojciec, były trener skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner. Dla Michała Wiśniewskiego był to czwarty ślub, a dla Dominiki Tajner - drugi.

Dominika Tajner ma jednego syna - Maksymiliana, natomiast Michał Wiśniewski - syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę.

Zobacz też: 

Kasia Olubińska wyszła za mąż! Wyglądała obłędnie! GRATULACJE! 

Autor: Gaba Kopyto