Gwiazdy

Dominika Tajner zmieniła swój wizerunek. "Metamorfoza życia!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dominika Tajner udała się do znanego salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Nie jest to jednak radykalne cięcie, jak to zwykle bywa, a wręcz przeciwnie - zdecydowała się na przedłużenie włosów. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. - Czuję się jak królewna - zadeklarowała.

Dominika Tajner u fryzjera

Dominika Tajner od lat stawiała na ciepły odcień blondu. Aż do teraz! Celebrytka bowiem postanowiła odświeżyć swój wizerunek i oddała się w ręce fryzjera Łukasza Urbańskiego, który czesze największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Efekt? Zaskakujący - to mało powiedziane.

Dominika Tajner przeszła spektakularną metamorfozę

Dominika Tajner prosto z fotela fryzjerskiego opublikowała na swoim profilu na Instagramie zestawienie zdjęć: "przed i po" metamorfozie. Włosy gwiazdy zostały zagęszczone i przedłużone. Na tym jednak nie koniec zmian, bo zamiast ciepłego blondu, pojawił się chłodniejszy odcień. W takiej wersji Dominiki jeszcze nie widzieliśmy. A jak się czuje celebrytka z nową fryzurą?

- Metamorfoza życia! Wow! Jestem zachwycona! Dziękuję. Nie wiem, co powiedzieć. Czuję się jak królewna - napisała.

Pod jej postem pojawiło się wiele komplementów. Zdaniem internautów, ta metamorfoza to również strzał w dziesiątkę. "Ale zmiana, naprawdę jak księżniczka ", "Cudownie! Włosy potrafią zdobić" - brzmią komentarze. Co ciekawe obok tej zmiany nie przeszli obojętnie znani trenerzy.

- Ale sztoooos! Przepięknie! - skomentował Qczaj.

- No, no - dodała Sylwia Szostak.

- Ja dawno nie widziałam takiej metamorfozy w polskim show-biznesie - zachwycała się Sandra Hajduk w studiu Dzień Dobry TVN.

Ostatnio głośno było na temat nowego związku Dominiki Tajner. Czyżby miłość przyczyniła się do wprowadzenia pewnych zmian w życiu? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne: metamorfoza zdecydowanie na plus.

Zobacz też:

Zobacz też: Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości