Gwiazdy

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są już po rozwodzie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są już po rozwodzie. Dominika napisała na swoim Instagramie: "Rozejście z klasą to pewna sztuka". Media donoszą, że sprawa rozwodowa trwała 10 minut. Para była małżeństwem siedem lat.

W poniedziałkowy poranek Państwo Wiśniewscy stawili się przed jednym z warszawskich sądów. Portal se.pl donosi, że rozprawa rozwodowa trwała 10 minut. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się w zgodzie. Była już żona Michała Wiśniewskiego zamieściła post na swoim

:

Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś...

Najwyraźniej Michał Wiśniewski zgadza się z tym, co napisała Dominika, ponieważ udostępnił wpis również na swoim profilu.

>>> Zobacz też: „Top Model”. Dziś wieczorem sesja nago!

Doniesienia o rozstaniu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner pojawiły się w marcu. Oboje próbują ułożyć sobie życie na nowo. Dominika w rozmowie z Agnieszką Jastrzębska wyznała, że:

Jestem już spokojna i otwarta na nową miłość

Dominika wyznała również, że cierpiała na depresję. W jednym z wywiadów opowiedziała o powodach rozstania z Michałem Wiśniewskim:

Kiedyś głównym dowodzącym w naszym związku był Michał. Tylko że po sześciu latach przestaliśmy wchodzić już sobie wzajemnie w nasze obszary. Przez kolejne trzy lata coraz mniej zajmowałam się jego sprawami. I wtedy okazało się, że mało nas łączy. Mam pewne teorie na temat naszego rozstania, ale jeszcze nie pora, żebym się z nimi zdradzała. Na pewno jestem szczerą osobą i nie chciałabym zrobić Michałowi krzywdy

- powiedziała magazynowi VIVA! Dominika Tajner

Dla Michała Wiśniewskiego (47 l.) był to czwarty rozwód. Muzyk był wcześniej związany z Magdą Femme, Martą Mandrykiewicz (Mandaryną) i Anną Świątczak.

>>> Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości