Gwiazdy

Dominika Tajner rozprawia się z hejtem pod zdjęciem z partnerem: "Odnośnie kasy, kto ile ma, to nie wasza sprawa"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Dominika Tajner zyskała popularność u boku Michała Wiśniewskiego. Kiedy byli małżeństwem, media rozpisywały się o kulisach ich relacji. Wokalista po rozstaniu z Tajner ułożył sobie życie u boku Poli. Dominika także odnalazła szczęście w miłości, jednak długo ukrywała partnera przed światem. Do niedawna. Kiedy pokazała wspólne zdjęcie, wylał się na nią hejt. Za co?

Dominika Tajner jest w związku - kim jest jej partner?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się w 2019 r. po siedmiu latach małżeństwa. Michał znalazł nową miłość, a Dominika nabrała wiatru w żagle i postawiła na siebie. Przeszła prawdziwą metamorfozę wewnętrzną i zewnętrzną. Chwilę później na jej drodze także stanęła nowa miłość. Od kilku miesięcy jest w nowym, szczęśliwym związku. Niedawno pisaliśmy o tym, że, ku uciesze fanów, pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z ukochanym. Wiadomo o nim tyle, że pochodzi z Cypru i jest od niej starszy.

Dominika Tajner krytykowana za nowy związek

Tuż po publikacji fotografii na Dominikę spadła lawina hejtu. W obszernym wpisie była żona Michała Wiśniewskiego postanowiła wypunktować zjadliwe komentarze i odpisać na każdy z nich.

- Wrzucam oficjalna fotkę mojego ukochanego chłopaka i co się dzieje - Polakom włącza się HEJT i ocena sytuacji - w tym jesteśmy najlepsi. Przykre, ale cóż. Moi kochani fani i dobrzy znajomi szczerze się cieszą. A teraz odpisze na kilka komentarzy - zaczęła gwiazda.

1. "Ale ma starego faceta!" - Kochani on jest cudowny, dojrzały i wie czego chce! Jest taki inny od moich poprzednich partnerów - odniosła się gwiazda.

2. "Dba o mnie a ja o niego. Taki partner marzył mi się już długo" - zapewniała Dominika.

3. " Odnośnie kasy, kto ile ma, to nie wasza sprawa. Mój mężczyzna pracuje bardzo ciężko na to, co ma i to w nim podziwiam" - czytamy.

4. "Moi prawdziwi przyjaciele i dobrzy znajomi (tych na szczęście mam więcej) piszą mi, że jesteśmy świetną parą, pasujemy do siebie i jesteśmy podobni, a to dobrze wróży. I tych z Was słucham, bo dajecie mi energię i cieszycie się moim szczęściem. Pozostałych komentujących zapraszam do przyjrzenia się swojemu życiu - musi w nim brakować bardzo wielu elementów, skoro marnujcie czas na hejt - podsumowała Tajner".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dominika Tajner zachwyca się najmłodszym braciszkiem: Jest przeuroczy

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości