Gwiazdy

Dominika Gwit zachwyciła fanów w ciążowej kreacji. Maluch "tupie już tak, że ho ho"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Dominika Gwit

Dominika Gwit podzieliła się z fanami zdjęciem z wieczoru z przyjaciółmi. Gwiazda czerpie z długiego weekendu pełnymi garściami. Przy okazji zdradziła, jak czuje się w ciąży.

Dominika Gwit - macierzyństwo

Aktorka znana jest z ogromnego poczucia humoru i dystansu zarówno do siebie, jak i do otaczającej rzeczywistości. Jednak w jej życiu nie zawsze działo się dobrze. Dominika Gwit bardzo długo pragnęła zostać mamą. Aktorka wielokrotnie powtarzała w mediach, że przyszło jej walczyć z niepłodnością.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Gdy w końcu pewnego dnia lekarz potwierdził, że gwiazda i jej mąż zostaną wkrótce rodzicami, nie posiadali się ze szczęścia. Dzisiaj dumnie relacjonują oczekiwanie na maleństwo.

Dominika Gwit w ciążowej sukience

Aktorka aktywnie spędza każdą wolną chwilę. Na swoim profilu na Instagramie co i rusz publikuje momenty z codziennego życia, przy okazji zdradzając, jak czuje się w ciąży. Tym razem pokazała się w wyjątkowej kreacji.

- Dziś postawiłam na elegancję, żeby nie było. Wieczór z najbliższymi i małym tupaczem w brzuszku. Tupie już tak, że ho ho. Idę m.in do Teatru. Tym razem jako widz. Uczta. A Wy jak spędzacie ten długi weekend? Całuję! Domi - napisała gwiazda.

Fani nie przestawali komplementować aktorki. W komentarzach roiło się od słów zachwytu. - Wygląda pani kwitnąco. Nie ma co, ciąża pani służy - napisała jedna z obserwatorek. - Jest pani szczęśliwa, pogodna, pięknie pani wygląda - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości