Gwiazdy

Dominika Gwit pokazała zdjęcie w masce tlenowej. "Obawy wzięły się stąd, że jest w ciąży"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Newsy ze świata show-biznesu
Newsy ze świata show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie w masce tlenowej. Jej relacja zaniepokoiła fanów, którzy obawiali się o stan zdrowia ciężarnej aktorki. Co jej dolega? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała reporterka Sandra Hajduk-Popińska.

Dominika Gwit w masce tlenowej

Dominika Gwit jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda aktywnie udziela się w social mediach, gdzie publikuje ważne chwile ze swojego życia. Dzięki temu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a jest ich całkiem sporo. Jej profil na Instagramie obserwuje 173 tys. osób.

Aktorka przygotowuje się aktualnie do nowej roli w życiu. Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. 27 września Dominika Gwit udostępniła na Instagramie relację, na której ma na sobie maskę tlenową. Obserwatorzy zaniepokoili się stanem zdrowia ciężarnej gwiazdy.

Stan zdrowia Dominiki Gwit

W studiu Dzień Dobry TVN nasza reporterka Sandra Hajduk-Popińska opowiedziała, co dolega aktorce. Całe szczęście okazuje się, że nie jest to nic poważnego. - Dominika Gwit ma chore zatoki, a obawy wzięły się głównie stąd, że ona jest w ciąży - tłumaczy.

- Fani zmartwili się, że coś niedobrego dzieje się z dzieciątkiem - dodała dziennikarka. Dominika wyjaśniła na Instagramie, że cierpi na nawracające zapalenie zatok.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości