Gwiazdy

Dominik Strzelec z "Usterki" radzi, jak wybrać dobrego fachowca

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Dominik Strzelec radzi, jak wybrać fachowca
Dominik Strzelec radzi, jak wybrać fachowca
wideo 2/3
Dominik Strzelec radzi, jak wybrać fachowca

Dominik Strzelec znany jest widzom z serii "Usterka", w której podgląda "fachowców" podczas ich pracy. W programie do awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch. Wszystkiemu przyglądają się prowadzący, kórzy nie raz i nie dwa przecierali oczy ze zdumienia, widząc jak z niczego specjaliści robią "masakrę".

Na co zwrócić uwagę wybierając fachowca?

Domnik jest mistrzem w swoim fachu. Już po kilku minutach wie, czy ma do czynienia z kimś, kto faktycznie zna się na swojej pracy czy raczej z osobą, która obiecuje nam złote góry a zostawi bałagan.

"Fachowcy" często też potrafią narazić nas, klientów, na dodatkowe straty, bo poprawianie po fuszerce boli nasz portfel podwójnie.

Na co więc zwrócić uwagę, by cieszyć się udanym remontem i nie zostać oszukanym? Na to pytanie Dominik Strzelec odpowiedział dziennikarce serwisu Dzień Dobry TVN, Karolinie Kalatzi.

Remont mieszkania

HGTV: Remont małej toalety
HGTV: Remont małej toaletyHGTV
wideo 2/2

- Pierwsza rzecz to poczta pantoflowa, wskazanie tego fachowca bądź znalezienie go dzięki rekomendacji. Znajomy, przyjaciółka, przyjaciel, ktoś z członków rodziny - wiedział, brał, korzystał z usług danego fachowca i powiedział, że jest super, że nie ma się czego doczepić. Druga sprawa, jeśli nie mamy takiej rekomendacji i wzywamy kogoś z ogłoszenia - zwróćmy uwagę na to, jak wygląda wchodząc do nas do domu - jak jest ubrany, jak jest wyposażony, czy przyniósł narzędzia - wyjaśniał.

Powrót "Usterki"

Dominik Strzelec wrócił do programu po trzech latach przerwy. Czy w tym czasie coś się zmieniło? Czego się spodziewał po nowym sezonie programu?

Okazuje się, że powrót wprawił Dominika w zdumienie. Nie spodziewał się, że przez te trzy lata niewiele się zmieniło, a "fachowcy" wciąż działają jak samo.

- Zasiadłem w reżyserce, ruszyliśmy i po pół godzinie, może minęła godzina, refleksji "stary, tu się nic nie zmieniło". W dalszym ciągu w przestrzeni funkcjonują ludzie, którzy uzurpują sobie nazywanie ich fachowcami - powiedział.

Dominik Strzelec widział już naprawde wiele "remontów", które nie powinny się odbyć. Nie idźcie jego śladami. Niech w Waszych domach pojawiają się jedynie prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy i dobrze wyceniają swoje usługi. Niech udane remonty będa z Wami.

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości