Gwiazdy

Dominic West zdradził żonę. Znany aktor przyłapany na pocałunkach z Lily James

Gwiazdy

Dominic West został przyłapany na pocałunkach z Lily James. Niestety żona aktora o romansie dowiedziała się z mediów. Czy wybaczyła już mężowi?

Dominic West przyłapany na zdradzie

Dominic West został przyłapany przez paparazzi w objęciach młodszej o 19 lat aktorki Lily James. Wszystko wskazuje na to, że aktor świetnie się bawi na wspólnych wakacjach w Rzymie. Na zdjęciach, które obiegły internet, para nie żałuje sobie czułości i pocałunków. Dominic zdecydował się także na zdjęcie obrączki. Co więcej, sytuacja miała miejsce zaraz po tym, jak kolorowa prasa doniosła o rozstaniu Lily James i Matta Smitha.

Dominic West – zdrada i wybaczenie?

Dominic West w 2010 roku zawarł związek małżeński z Catherine FitzGerald. Para doczekała się trójki dzieci: córki Dory oraz synów Senana i Francisa. Chociaż życie rodziny toczyło się szczęśliwie, a architektka wnętrz żyła w przeświadczeniu, że ma kochającego męża, wszystko zmieniła jedna wiadomość. Catherine wprost z mediów dowiedziała się o zdradzie Dominica. Zdjęcia, które obiegły świat, zszokowały kobietę.

Próbowała rozmawiać z Dominikiem, ale on nie odbiera od niej telefonów. Catherine jest w totalnym szoku, bo nie miała pojęcia, co się święci. Myślała, że ma udane małżeństwo, a teraz się okazuje, że to prawdopodobnie koniec jej związku

- podaje osoba z otoczenia pary.

Czy Dominic West zdecydował się prosić żonę o wybaczenie? Mimo zawirowań i publicznego ujawnienia romansu aktor po włoskich wakacjach wrócił do domu. Kilka dni później żona wraz z Westem poinformowała jednak, że wciąż są razem. Wspólnie zapozowali również do zdjęć, uśmiechając się oraz całując.

Zobacz także:

Zakaz jedzenia na ulicy. Co grozi za złamanie przepisów?

Rocznie na świecie produkujemy 50 mln ton elektrośmieci. Gdzie powinny trafiać, by nie szkodzić środowisku?

Z okazji Dnia Nauczyciela - pyszny torcik bezowy Dacquoise. Co jeszcze przygotował Tomasz Grabski?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości