Gwiazdy

Dolly Parton challenge. 74-letnia piosenkarka rozpoczęła nowy hit internetu. Przyłączysz się?

Gwiazdy

Zdjęcia czterech połączonych zdjęć profilowych przeznaczonych na Facebook, Instagram, Linkedin oraz Tinder widział już chyba każdy. Trend ten zapoczątkowała 74-letnia amerykańska legenda muzyki country, Dolly Parton. Artystka jako pierwsza zamieściła w sieci swój osobisty zestaw zdjęć. Kto jeszcze dołączył do #DollyPartonChallenge?

Dolly Parton challenge - nowy internetowy hit?

74-letnia wokalista country i aktorka Dolly Parton na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie, składające się z czterech fotografii. Prezentują one artystkę na czterech internetowych platformach: Linkedinie, Facebooku, Instagramie i Tinderze.

Znajdź sobie kobietę, która potrafi to wszystko

– podpisała zabawnie zdjęcie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Get you a woman who can do it all ?

Post udostępniony przez Dolly Parton (@dollyparton)

Post stał się hitem, a pomysłem szybko zainspirowali się inni. Okazało się, że gwiazda zapoczątkowała nowy internetowy trend. Postów z hasztagiem #dollypartonchallenge na Instagramie jest już ponad 16 tysięcy.

Celebryci robią #dollypartonchallenge

Gwiazdy od razu polubiły nowy viral stworzony przez piosenkarkę. W mediach społecznościowych pokazały swoje wersje challenge’u Dolly Parton. Zdjęcia opublikowały między innymi dziennikarka Ellen DeGeneres, aktorka Kerry Washington, a także znany restaurator Gordon Ramsay. Zobacz ich wersję #dollypartonchallenge.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Inspired by @dollyparton, of course!

Post udostępniony przez Kerry Washington (@kerrywashington)

Polskie gwiazdy nie czekały długo z podjęciem wyzwania. Do zabawy przyłączyli się m.in. Joanna Koroniewska, Bartek Jędrzejak, Patrycja Markowska, Dawid Woliński i Ada Fijał. Wyzwaniu poddali się także nasi prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Mini przewodnik – jak poruszać się w świecie mediów społecznościowych?

Linkedin- prezentując się na tym portalu postaw na profesjonalizm i styl oficjalny.

Na Facebooku pokaż się jako osoba towarzyska, rodzinna, kochająca zwierzaki i otoczona przyjaciółmi

Na Instagramie możesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda z czerwonego dywanu. Tu królują selfie, wskazany jest też dziubek i uśmiech od ucha do ucha.

Na Tinderze masz być niczym ciacho gotowe do schrupania.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości