Gwiazdy

Hollywoodzki przystojniak Ewan McGregor

Gwiazdy

Dziś w polskich kinach premiera filmu „Doktor Sen”, który jest kontynuacją „Lśnienia” – najbardziej przerażającego horroru wszech czasów. W roli głównej wystąpi Ewan McGregor. Sylwetkę aktora w studiu Dzień dobry TVN przybliżyła nam Anna Wendzikowska.

„Doktor sen”

Najnowszą ekranizacją, w której możemy oglądać brytyjskiego aktora jest „Doktor sen”, film który powstał na bazie książki Stephena Kinga. Jego fabuła rozgrywa się wiele lat po po wydarzeniach, jakie rozegrały się w „Lśnieniu” dorosły już Dan Torrence (w tej roli Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

Bożyszcz kobiet na całym świecie

Ewan Gordon McGregor to brytyjski aktor urodzony w Szkocji. Popularność na skalę światową zdobył dzięki roli Marka Rentona, czyli narkomana w filmie „Trainspotting” oraz Christiana w „Moulin Rouge!”. Znany jest też z roli Obi-Wana Kenobiego w Gwiezdnych wojnach.

Ciekawostką jest, że wszyscy przekręcają imię aktora i w każdym państwie jest ono wymawiane niepoprawnie. Jednak Ewan McGregor ma co do tego ogromny dystans. Co więcej, bardzo mu się to podoba. Zobaczcie, co zdradził naszej dziennikarce!

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości