Gwiazdy

Do Big Brothera dołączyły dwie nowe osoby! Ich zadanie to... obserwować pozostałych uczestników

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot. Big Brother

Tego jeszcze w Big Brotherze nie było! Do programu dołącza para nowych uczestników: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk, którzy zamieszkają w ukrytym pokoju - pozostali mieszkańcy domu nie będą mieć o nich pojęcia. Zgodnie z decyzją widzów dom opuściła dziś Klaudia.

Kolejny tydzień Big Brothera przynosi wielką niespodziankę, a emocje rosną. Między uczestnikami dochodzi do konfliktów, mają coraz więcej zadań i zawiązują się sojusze. Do programu, na zupełnie nowych zasadach dołączą tez nowi uczestnicy: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk, którzy uzupełnią uszczuplony przez nieprzewidziane zdarzenia skład. 

Nowi uczestnicy zamieszkają na razie w sekretnym pomieszczeniu - pozostali mieszkańcy domu nie będą o nich nic wiedzieć. Wielki Brat dał Angelice i Jakubowi pierwsze zadanie: obserwować z ukrycia pozostałych uczestników. Spośród nich tylko Łukasz Darłak dowiedział się od Wielkiego Brata o nowych osobach. Będzie się nimi opiekował: dostarczał jedzenie oraz informacje. Zobowiązany został jednak do utrzymania tajemnicy i nie może zdradzić swojej wiedzy innym mieszkańcom domu.

Kim są nowi uczestnicy Big Brothera?

Angelika Głaczkowska pochodzi z Białobrzegów, ma 32 lata a z zawodu jest stewardessą. Najbardziej uszczęśliwiają ją podróże, poznawanie nowych ludzi oraz sport. Lubi rywalizację.Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie.

Jakub Pyśk z Mławy jest byłym żołnierzem, ma 26 lat. Pracuje jako barman. Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji.

Nowi uczestnicy dołączyli po tym jak kilka osób opuściło program z różnych nieprzewidzianych przyczyn. Na samym początku decyzję o odejściu podjął Daniel Barłóg. Mężczyzna wyznał, że dusi się w domu Wielkiego Brata. Niedługo potem na odejście zdecydowała się Marlena Klimczyk. Powodem była ogromna tęsknota za trójką dzieci. Nie odnalazła się też wśród uczestników. Z kolei Maciej Borowicz został karnie usunięty za złamanie regulaminu programu.

Po czwartym tygodniu programu, głosami widzów odpadła Klaudia Marchewka.

Kto został nominowany w tym tygodniu?

W tym tygodniu nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali: Łukasz Darłak, Kasia Olek i Magda Zając

Głosować można wysyłając SMS-y lub online.

fot. Big Brother

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości