Gwiazdy

Dla Agnieszki Maciąg czas się zatrzymał. Jak ona to robi?

Gwiazdy

Agnieszka Maciąg skończyła 50 lat! Jak była modelka świętowała okrągłe urodziny? Co jest dla niej w życiu ważne? W Czarnej-Górze z Agnieszką i jej córką Heleną spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

Okrągły i wyjątkowy jubileusz

Na pytanie Piotra Wojtasika dotyczące tego, jak Agnieszka się czuje ze swoim wiekiem, modelka odpowiedziała:

To są tylko cyfry. Najważniejsze jest to, co mamy w sercu, to co mamy w głowie. Ja 12 lat temu zaczęłam nową drogę życia. I fakt, że 50 urodziny obchodzę z ogromną radością i poczuciem szczęścia i spełnienia zawdzięczam właśnie temu, że wybrałam taką właśnie drogę, bardzo piękną drogę.

Agnieszka okrągłe urodziny świętowała razem z córką Heleną oraz mężem Robertem Wolańskim, z którym jest związana już 24 lata. Z całą rodziną celebrowali 50-tkę artystki we Włoszech w Positano.

Zobacz też:

Owocem 50-tych urodzin Agnieszki Maciąg jest również jej kolejna książka „Miłość. Ścieżki do wolności”.

Jest to książka, którą napisałam jako dojrzała już kobieta. Chcę podzielić się z młodszymi i starszymi kobietami moim doświadczeniem życiowym, które jest przebogate. Robiłam w życiu mnóstwo rzeczy. Byłam w miejscach, o których większość kobiet marzy. Ja tam nie znalazłam szczęścia. Ono było zupełnie gdzie indziej.

Agnieszka w książce dzieli się przepisem na szczęśliwe życie i szczęśliwy związek oraz miłość. Do partnera, do dziecka, do siebie – to ona jest najważniejsza podkreśla Maciąg.

Była modelka dodała, że zachowuje młodość dzięki pasjom i otwartości na świat.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości