Gwiazdy

Dita Von Teese komentuje zarzuty wobec byłego męża Marilyna Mansona: "Nigdy bym go nie poślubiła". Kto jeszcze zabrał głos?

Gwiazdy

Aleksander Paliński i Dita von Teese

Dita Von Teese wydała oświadczenie w sprawie zarzutów pod adresem Marilyna Mansona, jakie na początku tygodnia padły ze strony jego byłej panterki, Evan Rachel Wood. Jest to o tyle waży głos, że gwiazda światowej burleski jest ex żoną kontrowersyjnego muzyka.

Dita Von Teese zaniepokojona oskarżeniami pod adresem jej byłego partnera postanowiła w końcu zabrać głos i wydała stosowne oświadczenie, w którym odniosła się do pytań swoich fanów i dziennikarzy.

Dita Von Teese komentuje oskarżenia pod adresem Marylina Mansona

Zatroskani fani tancerki zaczęli pytać ją w mediach społecznościowych, czy Dita będąc żoną muzyka również doznała z jego strony jakiejkolwiek przemocy, nękania czy poniżania. Okazuje się, że doświadczenia gwiazdy ze wspólnych czasów z Mansonem są zupełnie inne od tych, jakimi w poniedziałek na swoim Instagramie podzieliła się Evan Rachel Wood:

- Przetwarzam informacje, które ujrzały światło dzienne w poniedziałek i dotyczą Marylina Mansona. Doceniam troskę tych, którzy martwią się o moje samopoczucie. Wiedzcie jednak, że informacje podane do wiadomości publicznej nie pasują do moich osobistych doświadczeń z naszego 7-letniego związku. Gdyby wyszły na jaw wcześniej, nigdy nie poślubiłabym go w grudniu 2005 roku. Odeszłam 12 miesięcy później z zupełnie innych powodów: niewierności i narkotyków – poinformowała w swoim wpisie Dita Von Teese.

Jednocześnie tancerka nie ma jednak zamiaru bronić Mansona:

- W żadnym związku nie ma miejsca na przemoc i nadużycia. Wyzywam tych z was, którzy doświadczyli przemocy, aby podjęli kroki w celu wyleczenia i wzmocnienia się, aby w pełni zatroszczyć się o siebie – podsumowała ikona burleski, która dodała jednocześnie, że w przyszłości nie ma zamiaru więcej komentować tej sprawy.

Dita Von Teese i Marylin Manson - historia związku

Dita Von Teese była w związku małżeńskim z Marylinem Mansonem przez niecałe dwa lata: między 2005 a 2007 rokiem. Mimo sielankowego początku, partnerom przestało się jednak z czasem układać. Dita zdecydował się w końcu złożyć pozew rozwodowy z powodu, jak to nazwała, "niestosownego związku [Mansona - przyp. red.] z inną kobietą". Kobietą tą miała być właśnie Evan Rachel Wood, która dziś oskarża go o znęcanie się nad nią, pranie jej mózgu i wielokrotne manipulacje.

Pod oskarżeniami aktorki podpisały się także inne byłe partnerki Mansona: Ashley Walters, Sara McNeilly, Ashley Lindsay Morgan oraz tajemnicza Gabriella, która nie chce podać nazwiska. Wszystkie twierdzą zgodnie, że spotkały się z przemocą psychiczną i molestowaniem ze strony muzyka, a niektóre z nich także miały być także przymuszane do zażywania narkotyków.

Oskarżenia wobec Marylina Mansona - bojkot branży

Głos w sprawie, poza Ditą Von Teese, zabrały też inne osoby z otoczenia muzyka. Sprawę skomentował asystent Mansona, który wyraził solidarność z ofiarami i potwierdził, że wszystkie oskarżenia, które padły pod adresem gwiazdy, są prawdziwe. Po wybuchu afery obyczajowej Manson stracił kontrakt z wytwórnią Loma Vista Recordings, która zapowiedziała, że nie wyda już żadnej jego płyty. Umowę z wokalistą wymówiła mu także agencja CAA, która wspierała go promocyjnie i PR-owo.

Do bojkotu muzyka przyłączyli się również inni przedstawiciele branży muzycznej, w tym między innymi Trent Reznor z zespołu Nine Inch Nails, gitarzysta Limp Bizkit oraz jeden z najbliższych współpracowników Mansona, były członek jego zespołu, Wes Borland.

Marylin Manson cały czas odpiera zarzuty Evan Rachel Wood i innych kobiet wysuwających oskarżenie pod jego zarzutem.

- Oczywiście, moja sztuka i moje życie od dawna są magnesem dla kontrowersji, ale ostatnie twierdzenia na mój temat są strasznymi wypaczeniami rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze polegały na wzajemnej zgodzie po stronach obu partnerów, nawet jeśli ktoś teraz próbuje tę przeszłość pokazać w innym świetle – napisał w oświadczeniu Marylin Manson.

Zobacz wideo: Evan Rachel Wood oskarża byłego narzeczonego Marilyna Mansona o znęcanie się

Zobacz też:

Marilyn Manson oskarżony o znęcanie się nad nastoletnią partnerką. "Miałam wyprany mózg, byłam manipulowana"

Córka Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej skończyła rok. Do kogo podobna jest mała Mary?

Rafał O. usłyszał wyrok za grożenie nożem. Syn Daniela Olbrychskiego skazany

Autor: Oscar Dąbkowski

Pozostałe wiadomości