Gwiazdy

Demi Moore wydaje książkę „Inside Out”. Aktorka pisze o związkach i trudnym dzieciństwie

Gwiazdy

fot. materiały prasowe

Poronienie, zdrada, alkohol, narkotyki, próba samobójcza matki i trzy nieudane małżeństwa. Demi Moore w swojej autobiograficznej książce postawiła na absolutna i brutalną szczerość. 56-letnia gwiazda Hollywood zdradziła intymne szczegóły ze swojego życia w książce "Inside Out".

Demi Moore ma 56 lat i od kilku dekad należy do ścisłej hollywoodzkiej śmietanki. Mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak "Uwierz w ducha", "Striptiz", "Szkarłatna litera", "G.I. Jane" czy "Niemoralna propozycja". Okazuje się jednak, że jej droga na szczyt była bardzo wyboista, a życie aktorki nie oszczędzało. Jak twierdzą pierwsi recenzenci książki "Inside Out" Moore nie idealizuje swojego życia, jest wręcz surowa wobec siebie.

To ekscytujące, a jednak czuję się bardzo bezbronna. Tu nie ma żadnej pozy. To nie jest czyjaś interpretacja mnie samej.

- powiedziała aktorkaw rozmowie z "The New York Times".

Trudne dzieciństwo, nieudane związki

Demi Moore w dzieciństwie musiała zmagać się z alkoholizmem matki i ojczyma. Barkowało jej życiowej stabilizacji, rodzina wielokrotnie się przeprowadzała. Mieszkała między innymi w Nowym Meksyku, Pensylwanii, Ohio i stanie Waszyngton i Kalifornii.

Demi opowiada też o swoich małżeństwach - pierwsze z nich trwało kilka lat i było nieszczęśliwe. Moore przyznała, że wielokrotnie zdradzała Freddy'ego Moore'a.

Aktorka wyznaje, że kolejne małżeństwo - z Brucem Willisem - było niezwykle intensywną relacją.

Bruce dosłownie zmiótł mnie z nóg: poznaliśmy się, pobraliśmy się i byłam w ciąży - wszystko w ciągu zaledwie czterech miesięcy.

- napisała w "Inside Out".

Po rozwodzie z Bruce’em Williesem, z którym wychowywała trzy córki, wpadła w głęboką depresję. Jej związek z dużo młodszym Ashtonem Kutcherem dał jej nadzieję. Niestety aktor zdradzał żonę. Demi Moore wyjawiła także, że para starała się o dziecko , jednak aktorka poroniła w szóstym miesiącu ciąży.

Mieliśmy dla niej nawet imię - Chaplin Ray

- wyznała w promującym książkę wywiedzie dla Harper’s Bazaar.

Nieśmiałość i używki

Wyjawia, że była nieśmiała i nie radziła sobie ze sławą. Pierwszy raz opowiada także o uzależnieniach. Demi Moore miała spore problemy z narkotykami i alkoholem. Wielokrotnie musiała szukać pomocy u specjalistów. 56-letnia gwiazda dopiero teraz odzyskała życiową równowagę i zdecydowała się opowiedzieć o najtrudniejszych momentach. Wiele z nich ujrzy światło dzienne dopiero w jej autobiografii "Inside Out".

Premiera książki jest zaplanowana na 24 września.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości