Gwiazdy

Dawid Woskanian z "Top Model" martwi się o swoją karierę za granicą

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wielki finał 8. edycji „Top Model” za nami. Jakie plany na przyszłość ma zwycięzca programu? Okazuje się, że ma pewne obawy związane z pracą za granicą, więc na początek będzie się realizował w polskim świecie modelingu w Polsce.

25 listopada odbył się wielki finał 8. edycji programu „Top Model”. Do ostatecznej rozgrywki stanęli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Zwyciężył Dawid Woskanian. 20-latek od dzieciństwa cierpi na zespół Tourette’a. Co planuje po programie?

Chciałbym na początku popracować w Polsce

- powiedział.

Dawid wyznał, że ma pewne obawy związane z jego ewentualna karierą z zagranicznymi domami mody:

Za granicą projektanci nie będą mnie znać, więc mogą nie zaufać, że choroba mi nie przeszkodzi

- dodał.

Choroba Dawida Woskaniana

Dawid zmaga się z zespołem Tourette’a. Jest to wrodzone zaburzenie neurologiczne i charakteryzuje się występowaniem mimowolnych tików. Przez lata nie akceptował swojej choroby. Dawida wciąż jest narażony na niezrozumienie innych, wiele przykrości go spotyka ze strony rówieśników i starszych osób.

Dawid Woskanian zrobił ogromne wrażenie w programie Top Model. Gdy opowiedział o swojej sytuacji, Kasia Sokołowska i Joanna Krupa nie mogły powstrzymać łez. Marcin Tyszka z kolei postanowił chwycić za aparat i zobaczyć jak chłopak poradzi sobie z chorobą przed obiektywem. Dawid pokazał, że choroba nie stanowi dla niego problemu. Wszyscy byli pod wrażeniem, a znany fotograf chyba po raz pierwszy w programie także uronił łzę!

>>> Zobacz też:

Historia Dawida Woskaniana

Dirk Rossmann - milioner, który jeździ kilkuletnim autem, ma stary telefon i nie nosi portfela

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości